Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські вертолітники загинули під Слов’янськом (оновлено)

Олександрійські вертолітники загинули під Слов’янськом (оновлено)

Біля міста Слов’янськ збито вертоліт військової частини 2269, що дислокується в місті Олександрії. Загинув командир екіпажу Сергій Бульдович, борт-механік Сергій Кравченко. Штурман Олександр Макеєнко поранений.

За офіційним повідомленням Національної гвардії України, гелікоптер МІ-8 в районі проведення АТО, після розвантаження продуктів харчування, висадки зміни та при проведенні ротації особового складу на п’ятому блок-пості попав під обстріл, що вівся із лісосмуги, та був підбитий.

В результаті трагічної події загинуло 12 чоловік – шість військовослужбовців Національної гвардії України, включаючи екіпаж гелікоптеру, та шість – представників спецпідрозділу МВС України. Один військовослужбовець Національної гвардії України залишився живим та перебуває у важкому стані.

Серед загиблих - начальник управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України генерал-майор Сергій Кульчицький.

У відповідь на дії терористів силами АТО було здійснено артилерійський та авіаційний обстріл території, з якої вівся вогонь, в результаті - група злочинців, причетних до обстрілу, була знищена.

Детальна інформація стосовно загиблих встановлюється. Також компетентними органами проводиться розслідування терористичного акту.
 

0    849     29.05.2014
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!