Новини

на попередню сторiнку

Районні перевізники повернуться до попередньої схеми руху і підбиратимуть пасажирів на зупинках в Олександрії

Районні перевізники повернуться до попередньої схеми руху і підбиратимуть пасажирів на зупинках в Олександрії

Сьогодні один із найбільших перевізників Олександрійського району "КД-Транс" виконав вимогу мерії, щоб автобуси районних маршрутів не зупинялися в місті, крім автовокзалу. Після того, як пасажири не змогли дістатися до місць призначення, перевізники вирішили повернути попередню схему руху.

Про це "Олександрійським новинам" повідомило власне джерело, знайоме із ситуацією.

22 травня автобуси виконували рейси від автовокзалу до перших зупинок в населених пунктах району, відповідно до своїх маршрутів, - як того вимагав виконавчий комітет Олександрійської міськради. Через це, зокрема, до районних шкіл не змогли дістатися деякі вчителі.

За інформацією співрозмовника "Олександрійських новин", перевізники відреагували на звернення громадян і планують завтра повернутися до попередньої схеми руху із  зупинками на території Олександрії.

Розмова із заступником міського голови Сергієм Гриценком, яка відбулася сьогодні, завершилася нічим. Посадовець мерії категорично проти того, щоб районні автобуси зупинялися в Олександрії. Він зазначив, що буде і далі скаржитися до контролюючих органів на перевізників, які підбиратимуть людей на неофіційних зупинках.

Нагадаємо, конфлікт міської влади та автобусних перевізників Олександрійського району триває з початку року. У лютому Сергій Гриценко направив до "КД-Транс" офіційне звернення із вимогою "не допускати посадку/висадку пасажирів на зупинках міського громадського автотранспорту".

Фото умовне: brd24.com

0    1614     22.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!