Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії хочуть "закрити" міські зупинки для районних автобусів

В Олександрії хочуть

Представники олександрійської міської влади, нібито, звернулися до одного із районних перевізників із вимогою не користуватися зупинками міських автобусів. На думку чиновників, це може призводити до зменшення пасажиропотоку у міських перевізників та нелегальних доходів для працівників приміських маршрутів.

Про це повідомив сайт "Голос Громади" сьогодні, 14 лютого.

Як зазначають журналісти, відповідний документ за підписом заступника міського голови Сергія Гриценка надійшов на адресу ТОВ "КД-Транс" - одного із приміських перевізників.

"Посадовець міськради звертається до перевізника з вимогою "…не допускати посадку/висадку пасажирів на зупинках міського громадського автотранспорту". Крім цього в надісланому листі від міськради автор даного документу наголошує не лише на зменшенні пасажиропотоку через зупинки приміських автобусів, а й про те, що це може сприяти "…тіньовим доходам персоналу приміських маршрутів", - інформують журналісти.

У коментарі "Голосу Громади" директор підприємства-перевізника Володимир Ковальчук назвав таке рішення політичним. На його думку, воно може викликати невдоволення самих олександрійців.

Зазначимо, що минулого тижня скарги Олександрійської міської ради на адресу приміських перевізників обговорювали під час наради в Олександрійській РДА. Тоді перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль анонсував підготовку відповідного листа-звернення щодо спільного врегулювання ситуації на ринку автобусних перевезень.

ДОПОВНЕНО!

У коментарях до публікації в Facebook користувач Yury Boyko оприлюднив фото згаданого звернення заступника Олександрійського міського голови С. Гриценка до директора ТОВ "КД-Транс". У ньому зазначається, що було виявлено порушення "Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", затверджених Кабміном. Конкретно мова йде про те, що на двох маршрутах районні автобуси зупинялися на міських зупинках, а це мало б бути спершу погоджене з виконкомом.


Фото: Yury Boyko

Крім того, управління праці та соцзахисту населення міської ради звернулося до перевізника щодо проведення "планового дослідження".


Фото: Yury Boyko

Нагадаємо, в Олександрії планують підвищити тарифи на автобусні перевезення.

Як повідомлялося, на двох приміських маршрутах з'явився безкоштовний Wi-Fi.

Фото умовне: Вікіпедія

0    1252     14.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!