Новини

на попередню сторiнку

Приютівська ОТГ зможе залучити ще три-чотири навколишні громади - Андрій Коломійцев

Приютівська ОТГ зможе залучити ще три-чотири навколишні громади - Андрій Коломійцев

Нинішній склад Приютівської об'єднаної громади - це не остаточний варіант, вона ще має потенціал до розширення. До її складу можуть увійти три-чотири нові громади.

Про це заявив Андрій Коломійцев, який набрав найбільше голосів на виборах голови Приютівської об'єднаної територіальної громади, на прес-конференції у CBN 2 травня.

За словами Коломійцева, Приютівська ОТГ створена не за тим Перспективним планом, який розглядався на початку. "Зрозуміло, що вона має розширятися, це не остаточний варіант об'єднання Приютівської територіальної громади. Але я думаю, що треба дати трохи часу команді показати, що таке громада, навіщо вона створювалася і яка користь від цієї громади", - відповів посадовець на питання олександрійських журналістів.

Він висловив впевненість, що Приютівська об'єднана громада в майбутньому буде розширюватися за рахунок сусідів: "Я впевнений, що після цього ми зможемо ще залучити три-чотири громади, які знаходяться навколо Приютівської територіальної громади".

Нагадаємо, Приютівська об'єднана територіальна громада складатиметься із шести сільських і селищних рад: Приютівської селищної ради (смт Приютівка), Войнівської сільської ради (село Войнівка), Головківської сільської ради (села Головківка, Іванівка), Ізмайлівської сільської ради (села Ізмайлівка, Видне, Гайок, Королівка, Піщаний Брід, Пустельникове), Костянтинівської сільської ради (села Костянтинівка, Бутівське, Занфірівка), Протопопівської сільської ради (села Протопопівка, Березівка, Діброви, Ягідне).

Відповідно до Перспективного плану, до її складу мали також увійти Андріївська, Новоселівська, Бандурівська, Косівська, Лікарівська, Недогарківська сільські ради.

Як повідомлялося, Андрій Коломійцев назвав вибори в Приютівській ОТГ 29 квітня спокійними, хоча і готувався до можливих провокацій.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1477     03.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!