Новини

на попередню сторiнку

Андрій Коломійцев: Вибори були короткі і достатньо спокійні

Андрій Коломійцев: Вибори були короткі і достатньо спокійні

Вибори в об'єднаних територіальних громадах на Олександрійщині були короткими і відносно спокійними, за винятком деяких випадків із можливим порушенням законодавства опонентами.

Про це заявив імовірний голова Приютівської об'єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев під час прес-конференції в CBN сьогодні, 2 травня.

Під час зустрічі з журналістами кандидати на посади голів Приютівської та Новопразької ОТГ Андрій Коломійцев і Богдан Куруп розповіли про хід виборів та свої плани на нових посадах.

Так, Андрій Коломійцев відзначив, що вибори пройшли спокійно, хоча представники "Солідарності" і готувалися до можливих провокацій під час голосування: "Слава Богу, і вибори пройшли спокійно, і підрахунок голосів пройшов спокійно, і сам перебіг передвиборчої кампанії був досить спокійним. Я б сказав, що такий перебіг подій мене влаштовував".

Щодо явки виборців Коломійцев відзначив, що вона була недостатньо високою, але активність була більшою, ніж в інших об'єднаних територіальних громадах. Серед можливих причин невисокої явки (у Приютівській ОТГ вона склала 43%) він назвав весняні роботи і проживання багатьох жителів громади не за місцем прописки.

Богдан Куруп, який отримав найбільше голосів на виборах голови Новопразької ОТГ, відзначив, що явка виборців більше 50% відповідала очікуванням його команди. "Скажу, що молодь вже більше проявляє активність і цікавість до виборів, але все ще вік середній і вік старший формує більшість виборців", - додав він.

Фото: кадр трансляції CBN      

0    1087     02.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!