Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі зросла кількість хворих на рак

В Олександрійському районі зросла кількість хворих на рак

У першому кварталі 2018 року на Олександрійщині виявили 33 первинних онкохворих. Це на 10% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Відповідну інформацію озвучили під час засідання колегії Олександрійської РДА, передає прес-служба райдержадміністрації.

На першому місці серед пацієнтів Центральної районної лікарні - хворі з раком шкіри. Від початку року було діагностовано 6 таких випадків. Друге місце ділять рак прямої кишки, товстої кишки та рак тіла матки. На третьому місці - рак легень, нижньої губи, простати, підшлункової залози, відзначили на засіданні.

"Загалом, йшлося про профілактику захворюваності, механізми виявлення, лікування хворих та про санпросвітницьку роботу серед населення. За результатами розгляду питання ухвалено рішення, яким визначено низку відповідних доручень головним лікарям - Валентині Гарагулі та Олександру Гірнику", - йдеться в повідомленні.

На засіданні також розглянули питання медичної допомоги дітям та жінкам Олександрійщини. Районний педіатр Валентина Алєксєєва відзначила, що всі діти охоплені профоглядами та туберкулінодіагностикою. Діти, що народилися з початку 2018 року в пологовому відділенні центральної районної лікарні, вакциновані проти туберкульозу на 92,1%. Це на 1,6% більше, ніж торік.

Як повідомлялося, в Олександрійському районі почала роботу мобільна жіноча консультація.  

Фото: Рixabay

0    1058     02.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!