Новини

на попередню сторiнку

У Приютівській ОТГ вперше почала роботу мобільна жіноча консультація (Фото)

У Приютівській ОТГ вперше почала роботу мобільна жіноча консультація (Фото)

Мобільна медична консультація розпочала роботу в районі Цукрового заводу в Приютівці минулого тижня. Така акція проводиться тут вперше, але подібні заходи планують організовувати на постійній основі.

Таку інформацію повідомив блог "Приютівська об'єднана громада" сьогодні, 24 квітня.

Жінки Приютівської об'єднаної громади, які за результатами візиту до лікаря мають показання для проведення додаткового огляду, можуть безкоштовно пройти комплексне обстеження за трьома напрямками: гінекологія, мамографія та ультразвукова діагностика.

Завдяки такому обстеженню люди мають можливість на ранніх стадіях виявити захворювання та вчасно звернутися до відповідного лікувального закладу за медичною допомогою.

"На сьогоднішній день вже обстежено 45 жінок, в декотрих із них виявлені захворювання ендокринної системи, зокрема, проблеми щитовидної залози, а також молочних залоз та інше", - прокоментував завідувач Приютівської амбулаторії Андрій Данилюк.  

Кошти на акцію були виділені з районного бюджету, у подальшому - з бюджету ОТГ. Якщо буде фінансування, подібні заходи планують зробити регулярними.Фото: блог "Приютівська об'єднана громада"

0    1239     24.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!