Новини

на попередню сторiнку

Олександрійським таксистам пригрозили перевірками контролюючих органів і правоохоронців

Олександрійським таксистам пригрозили перевірками контролюючих органів і правоохоронців

Олександрійські фірми таксі повинні легалізувати свою роботу і покращити якість послуг. Якщо їхні власники не усунуть недоліки у встановлений термін, порушниками займатимуться контролюючі та правоохоронні органи.

Про це повідомили на сайті Олександрійської міської ради після наради з власниками таксі за участю представників податкової, поліції й управління економіки 24 квітня.

Мерія відзначає, що більшість власників таксомоторів не зареєстровані як підприємці, працюють без ліцензії і не сплачують податки. Згадали таксистам й інші порушення: неконтрольовані ціни, паркування на зеленій зоні й сміття, брудні автомобілі.

"Під час обговорення увагу власників таксі зосереджено на покращенні якості надання послуг жителям та гостям міста та дано термін, аби усунути недоліки і ввести діяльність у правове поле, оскільки за порушення чинного законодавства передбачаються значні суми штрафів", - сказано в повідомленні. В іншому випадку порушниками будуть займатися контролюючі та правоохоронні органи, додають в мерії.

Як повідомлялося, в Олександрії планують боротися з нелегальним бізнесом в гаражах відключенням електрики.

Боротися з пунктами прийому металобрухту в Олександрії будуть вилученням земельних ділянок.

Фото: Рixabay

0    1089     25.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!