Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії планують боротися з нелегальним бізнесом в гаражах відключенням електрики

В Олександрії планують боротися з нелегальним бізнесом в гаражах відключенням електрики

Підприємців, які працюють в гаражних кооперативах на території Олександрії "підпільно" і не захочуть легалізувати свій бізнес, збираються відключати від електроенергії.

Таке рішення запропонував міський голова під час засідання виконавчого комітету Олександрійської міськради сьогодні, 15 березня.

Після вибуху в автомайстерні в олександрійському гаражному кооперативі Степан Цапюк ініціював перевірку гаражів. Він доручив управлінням економіки та приватизації протягом місяця здійснити інвентаризацію.

За словами мера, в гаражах працюють майстерні без необхідних документів, які "чим тільки не займаються - і газові установки встановлюють і ремонти автомобілів".

Одночасно, протягом місяця власники бізнесу в гаражах мають задекларувати свою роботу. Через місяць щодо тих, хто не легалізує свою підприємницьку діяльність, міський голова пообіцяв звертатися до обленерго і дати інформацію про використання гаражів не за призначенням. "І обленерго відключить всі ці гаражі від електроенергії", - наголосив Цапюк наприкінці засідання виконкому.

Як повідомлялося, вчора внаслідок вибуху в СТО в гаражному кооперативі постраждав чоловік.

Нагадаємо, на сесії міської ради 27 лютого вирішили створити робочу групу для боротьби з нелегальним пунктами прийому металу.

Фото умовне: Рixabay  

0    1154     15.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!