Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії має з'явитися комп'ютерний томограф

В Олександрії має з'явитися комп'ютерний томограф

Комп'ютерний томограф, який обслуговуватиме весь Олександрійський госпітальний округ, планують встановити на території колишнього відділення урології міської лікарні № 1.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Олександрійської міської ради сьогодні, 27 лютого.

Як розповів мер Олександрії, це питання він обговорив разом з головою Кіровоградської ОДА Сергієм Кузьменком. Для цих потреб буде відновлено зруйноване приміщення урології, де раніше збиралися облаштувати гемодіалізний центр.

"Фінансовий ресурс залишається, і у нас є домовленість, що ми продовжуємо відновлення цієї будівлі, і вона буде перенацілена під комп'ютерний томограф. В рамках госпітального округу він буде один, купити хороший сучасний томограф…", - зазначив Степан Цапюк.

Як повідомлялося, через неякісний проект реконструкцію колишнього приміщення урології довелося відкласти. Згодом гемодіалізний центр вирішили створити на базі Олександрійської центральної районної лікарні. Попередньо його відкриття заплановане на початок червня цього року.

Довідково. Комп'ютерна томографія - метод рентгенівського сканування. З її допомогою можна визначити будь-який орган людини, його розміри, положення, форму, стан поверхні та будову органа, його функції та щільність. За допомогою КТ можна визначити навіть функцію та будову кровообігу.

Фото умовне: daveynin from United States / Вікіпедія

0    886     27.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!