Новини

на попередню сторiнку

Створення гемодіалізного центру в Олександрії перенесли на 2018 рік через неякісний проект

Створення гемодіалізного центру в Олександрії перенесли на 2018 рік через неякісний проект

Приміщення для центру гемодіалізу, який планували створити в Олександрії на базі урологічного відділення міської лікарні, доведеться фактично будувати "з нуля". Через погано підготовлений проект реконструкції, стеля просто обвалилася під час ремонтних робіт, а стіни будівлі довелося розібрати.

Про це повідомив міський голова Степан Цапюк у відповідь на запитання депутата Віталія Заріцького під час позачергової сесії Олександрійської міської ради 5 грудня.

У ході реконструкції з'ясувалося, що документація, підготовлена проектним інститутом, не відповідає дійсності. Стіни будівлі урологічного відділення просто не витримали б нового даху, тому їх довелося розібрати. Фактично, запланована реконструкція перетворилася на будівництво нового приміщення для гемодіалізного центру.

Наразі здійснюється коригування проекту. Основні роботи будуть відновлені вже навесні наступного року, а до кінця 2018 року міська влада сподівається завершити будівництво центру гемодіалізу.

Кошти, виділені для реконструкції, залишаться в міському бюджеті і перейдуть на наступний рік, завдяки підписаному нещодавно Закону. Обладнання ж для гемодіалізу готове, і його зможуть направити в Олександрію одразу після завершення ремонтних робіт.

Нагадаємо, ідея облаштувати центр гемодіалізу в Олександрії з'явилася ще 2016 року.

Фото: Віталій Поспелов / Вікіпедія

0    1053     05.12.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!