Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії скасували безкоштовне харчування для учнів молодших класів

В Олександрії скасували безкоштовне харчування для учнів молодших класів

Олександрійська влада скасувала безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів та підняла розмір батьківської плати за харчування вихованців дитячих садочків.

Відповідні зміни до рішення виконавчого комітету міськради затвердили сьогодні, 11 січня, інформують "Олександрійські новини".

Попередні розцінки на харчування дітей в школах та дитячих садочках були встановлені рішенням виконкому від 22 вересня 2017 року. Тепер же міська влада вирішила відмовитися від фінансування безкоштовного харчування для молодших школярів та встановила розмір батьківської плати за харчування для вихованців дошкільних закладів на рівні 10,2 гривні на добу.

Також сьогоднішнє рішення виконкому підвищило вартість харчування дітей у яслах-садочку № 16 до 20 грн на добу, а дітей-вихованців денних груп ясел-садочку № 25 - до 7,65 грн на добу.

Як пояснюється на офіційному сайті Олександрійської міськради, безкоштовне харчування учнів 1-4 класів було ініціативою міської влади, а в 2018 році, за розрахунками, коштів міського бюджету на потреби освіти не вистачає. Тому фінансування харчування для молодших школярів довелося скоротити.

Нагадаємо, перед Новим роком міський голова Олександрії придбав позашляховик за 2,9 млн грн.

Фото: Рixabay

0    1674     11.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!