Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський міський голова придбав другий позашляховик, ціна якого вдев'ятеро перевищує офіційний заробіток його сім'ї

Олександрійський міський голова придбав другий позашляховик, ціна якого вдев'ятеро перевищує офіційний заробіток його сім'ї

Міський голова Олександрії Степан Цапюк придбав люксовий позашляховик за 2,9 мільйона гривень, отримавши понад 800 тисяч гривень у подарунок.

Про це повідомляє Центр медіарозслідувань "Прозоро", передають "Олександрійські новини".

Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані міського голови Олександрії з'явилося в Єдиному державному реєстрі декларацій сьогодні, 27 грудня. Відповідно до нього, мер під новий рік вирішив оновити власний автопарк, придбавши позашляховик преміум-класу Range Rover Sport 2017 року випуску. Вартість кросовера виробництва компанії Land Rover склала 2 мільйони 925 тисяч гривень, повідомляють аналітики Центру.

Це вже другий Land Rover у власності Степана Цапюка, перший - 2010 року випуску.

"Варто звернути увагу й на ціну покупки, враховуючи, що офіційний заробіток сім’ї міського голови за минулий рік, разом із заощадженнями, склав усього 306 тисяч 959 гривень, чого явно не достатньо для покупки настільки дороговартісного авто", - відзначається в повідомленні.
"Частково допомогти у вирішенні даної фінансової дилеми мав подарунок у грошовій формі від рідного брата міського голови, депутата обласної ради, власника ТОВ «ТАУ» та керівника ПНВП «Уран» Олександра Цапюка", - додають аналітики. 

Він подарував міському голові Олександрії 810 тисяч гривень.

Окрім тепер вже двох автомобілів, за даними декларації очільника Олександрії, сім’я Цапюків володіє житловим будинком площею 373 квадратні метри та двома земельними ділянками по 980 та 302 «квадратів». Усе нерухоме майно знаходиться в Олександрії та записано на Любов Цапюк.

Нагадаємо, олександрійські журналісти розпочали серію публікацій щодо численних бізнес-інтересів міської влади.

Фото: Центр медіарозслідувань "Прозоро"

0    2346     27.12.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!