Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині офіційно створили Приютівську об'єднану громаду

На Олександрійщині офіційно створили Приютівську об'єднану громаду

В Олександрійському районі відбулося офіційне створення Приютівської об'єднаної територіальної громади у складі територій Приютівської селищної та Головківської, Войнівської, Протопопівської, Костянтинівської й Ізмайлівської сільських рад. Повідомлення про формування відповідної робочої групи було направлено до Кіровоградської облдержадміністрації минулої п'ятниці, 21 липня. Відповідно до закону "Про добровільне об'єднання територіальних громад", тепер до супроводу у створенні майбутньої ОТГ долучається обласна державна адміністрація.

Про це розповів перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко на засіданні робочої групи з формування на території району Приютівської об’єднаної територіальної громади, яке відбулося вчора, 24 липня.

Він привітав представників громад із об'єднанням: "Хто перший сідає в потяг, той займає кращі місця".

Це вже 15-та громада, яка створюється в Кіровоградській області, і досі ніде не було такої напруги, як на Олександрійщині, зауважив С. Коваленко. Однак "...шлях формування ОТГ незворотний, - додав він, - і ресурс, і відповідальність мають бути на місцях".

У засіданні брали участь голова Олександрійської РДА Богдан Куруп, голова районної ради Ольга Коріненко, голови та члени робочих груп із 6 сільських та селищної рад, які дали згоду на об'єднання в майбутню ОТГ.

Сільські ради Косівки та Андріївки, яким також пропонувалось увійти до складу ОТГ, не підтримали дану ініціативу, хоча зможуть у майбутньому приєднатися до існуючої ОТГ, але вже на інших умовах, які перед ними поставить сама об'єднана громада.

Нагадаємо, процес створення Приютівської ОТГ розпочався цієї весни, а останнім часом вийшов на "фінішну пряму".

Фото - Кіровоградська ОДА

0    1948     25.07.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!