Новини

на попередню сторiнку

Грабіжники олександрійської ювелірки були змушені рятуватись від поліцейської погоні

Грабіжники олександрійської ювелірки були змушені рятуватись від поліцейської погоні

Члени злочинного угрупування, яке учора, 17 липня, скоїло озброєне пограбування ювелірного магазину "Ларец" в центрі Олександрії та ювелірного салону "Рубін" у Знам'янці, під час заплутування слідів свого відходу натрапили на поліцейський перехват та змушені були рятуватись від поліцейської погоні.

Про це "Олександрійським новинам" розповіли власні джерела.

Так, під час невідкладних слідчо-розшукових дій по розслідуванню зазначених зухвалих злочинів було оголошено план "Перехват" та виставлено поліцейські пости на можливих напрямах відходу бандитів. І це спрацювало, підозрюваних у скоєнні резонансних розбійних нападів на автомобілі "Ауді" помітили працівники ДПС на трасі за містом Кропивницький (колишній Кіровоград) в районі повороту в напрямку до міста Мала Виска.

Співробітники поліції стали переслідувати бандитів. Однак на рівній ділянці дороги, неподалік села Хмельове Маловисківського району, злочинці на автомобілі німецького виробництва з потужним двигуном не залишили шансів правоохоронцям, які переслідували їх на патрульному автомобілі марки "ВАЗ-21099". Відірвавшись на значну відстань, зловмисники з'їхали з траси на одну з польових доріг. Їх пошуки наразі тривають.

За неофіційною інформацією від наших джерел, дане злочинне угрупування утворилось ще у 2014 році та може бути причетне, окрім двох нових епізодів в Олександрії та Знам'янці, до аналогічних розбійних нападів в Новоукраїнці Кіровоградської області, Тальному Черкаської області, м. Гайсин Вінницької області, м. Первомайськ Миколаївської області та одного з населених пунктів Одеської області. Всі злочини у зазначених населених пунктах були скоєні впродовж поточного року. В усіх цих епізодах зловмисники використовували згаданий автомобіль "Ауді", але з другими реєстраційними номерними знаками, ймовірно, також викраденими.

0    2851     18.07.2016
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!