Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині демонтували ще один пам'ятник "червоному вождю"

На Олександрійщині демонтували ще один пам'ятник

Сьогодні, 11 листопада, в селищі Комінтерн, що на Олександрійщині, демонтували пам'ятник Володимиру Леніну.

Як повідомили в Комінтернівській сільській раді, проти демонтажу пам'ятника "червоному вождю" ніхто з місцевих жителів не заперечував, а тому даний процес відбувався спокійно та без конфліктів. Автокран та вантажівку для демонтажу пам'ятника забезпечило місцеве сільгосппідприємство "Комінтерн-Агро".

Як поінформувала секретар сільради Наталя Гурська, відповідне рішення про демонтаж пам'ятника Леніну сьогодні буде ухвалено на сесії Комінтернівської сільської ради. Крім того, на цій же сесії, в рамках виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки", депутати розглянуть питання щодо перейменування близько десяти вулиць, а також обговорять нову назву для самого населеного пункту.

Нагадаємо, селище Комінтерн знаходиться в переліку із шести населених пунктів Олександрійського району, які, згідно законодавству, необхідно перейменувати.

1    3726     11.11.2015
Loading...


Коментарі (1)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

[an[ak 11.11.2015
Попередні пам'ятники валили, скидали, розрушали як варвари, дикуни, вандали при мовчазній згоді місцевих органів влади і бездіяльності силових структур. Тепер торуючи незвідані цивілізаційні шляхи , спочатку демонтуємо, а опісля приймаємо рішення про демонтаж... "через сраку навиворіть". Та дивуватись нічого , бо воістинно, "кого хоче покарати Господь, того позбавляє розуму".