Перша втрата очок “Шахтарем” в УПЛ в матчі з «Олександрією»

28.10.2019 00:00:006 переглядівАвтор: admin
/news/24708-persha-vtrata-ochok-shakhtarem-v-upl-v-matchi-z-oleksandrieyu

Шахтар з перших хвилин передбачено грає першим номером, поступово нав’язуючи свою гру. Вже на 6 –й хвилині перший небезпечний момент створив Марлос, перспективно увірвавшись в штрафний майданчик, але надійно зіграв Третьяков.

Чергова пожежа у воріт олександрійців виникає на 10-й хвилині. Тайсон пройшов флангом і відав пас на Мораєса. Той пробив майже з лінії штрафної. Паньків на місті.

На 14 хвилині Олександрія огризнулася. Пятов тягне непростий м’яч після удару головою Дмитра Шастала, перевівши круглого на кутовий.

Поступово команда Шарана вирівнює гру, все частіше притискаючи господарів до своїх воріт.

На 23 хвилині Довгий потурбував Пятова, пробивши з за меж штрафної головою, але удар був несильним.

30 хвилина – командний тиск Шахтаря на ворота Юрія Паньківа. Олександрійці змушені відбиватися від потужних пострілів.

Дві хвилини поспіль черговий сейв Паньківа рятує команду Шарана від гола після сильного удару Степаненка.

36 хвилина – відповідь гостей. Простріл Задераки, Пятов переводить на кутовий.

Шахтар тисне. Останні хвилини першого тайму за господарями.

На 43 хвилині непоганий момент у гравців Олександрії завершується нічим, і тут же відповідь господарів поля. Тете, увірвавшись до штрафної, пробиває. Паньків на місті. Молодець, в черговий раз рятує команду.

Другий тайм розпочинається на високих швидкостях гравців Шахтаря. На 49-й хвилині пробиває Тайсон, Паньків відбиває. Команда Луіша Каштру майже насіла на ворота олександрійців, створюючи момент за моментом.

На 69-й хвилині черговий командний тиск «помаранчево-чорних»: замикає Степаненко, але м’яч летить повз воріт.

Олександрійці всією командою на своїй половині поля, змушені стримувати наступ, грати на відбій.

Останні 15 хвилин команда Каштру гратиме в меншості: пряму “червону” отримує Патрік. Це шанс для олександрійців.

На 81 й хвилині свою можливість отримує Третьяков, який увірвався до штрафного майданчику і пробив з гострого кута, але Кривцов встиг  відбити на кутовий.

На 84-й склади зрівнюються. З поля за другу «жовту» йде Дмитро Шастал. Останні хвилини матчу дуже нервові. Арбітр додає три хвилини. Шахтар насів на ворота Олександрії. Сьогодні «зірковий час» Паньківа. Юрій відбиває всі можливі і неможливі удари.

Свисток Віталія Романова фіксує бойову нічию 0:0. Перша втрата очок “Шахтарем” в УПЛ відбулася в матчі, коли суперник грав не основним складом.