«Олександрія» — «Вольфсбург» 0:1. Фортуна не на нашому боці

29.11.2019 00:00:002 переглядаАвтор: admin
/news/24909-oleksandriya-volfsburg-01-fortuna-ne-na-nashomu-boci

«Олександрія» — «Вольфсбург» 0:1. Фортуна не на нашому боці, повідомляють «Олександрійські новини».

П’ятий тур групового етапу Ліги Європи став вирішальним для «Олександрії». Команда Володимира Шарана, маючи в активі три очки, спробувала обіграти принципового суперника – німецький «Вольфсбург», якому поступилася на виїзді 1:3, інформує офіційний сайт футбольного клубу “Олександрія”.

Матч розпочинався з активних дій господарів поля. Вже на першій хвилині виникає небезпечний момент біля воріт «вовків: Мірошніченко з-за меж штрафного майданчику потужно пробиває, але значно вище воріт. Німці відразу відповідають: швидка контратака правим флангом. Навіс Віліана, Паньків на місці.

За дві хвилини контратака «Олександрії»: Ковалець виривався уперед, Брукс грубо зупиняє Кирила.

10 хвилин позаду. Олександрійці контролюють м’яч. «Вольфсбург» захищається. Багато боротьби в центрі поля. Команди начебто вичікують на помилку суперника. Грають обережно.

На 13 хвилині небезпечний момент біля воріт господарів: Паньків на виході грає невдало, Мехмеді скористався можливістю, і пробив. На щастя для нас удар виявився  невлучним.

17 хвилина Лучкевич потягнув м’яч по правому флангу, обіграв двох захисників, віддав пас на вільного Ковальця, але Кирило забарився і втратив нагоду.

За дві хвилини свою можливість втрачає Шастал.

Поступово володіння м’ячем переходить до гравців «Вольфсбурга».

30 хвилин позаду. Команди обмінюються моментами. Але справа до гола не доходить.

На 37 хвилині Шастал втрачає свій другий шанс. Швидка контратака, прекрасний пас від Лучкевича, але Дмитро грає невдало.

На 45 хвилині Дубра в штрафному майданчику зфолив на Вегхорсті. Рефері вказує на точку. Пенальті. До точки підходить сам «постраждалий». Б’є в лівий кут, Паньків вгадав напрямок, але не дотягнувся. 0:1.

Другий там розпочинався з активних дій господарів поля. Але німці не відсиджувалися в захисті. На 53 хвилині Бабогло блокує удар Вегхортса з-за меж штрафного майданчика.

Вже за чотири хвилини черговий момент у Вегхорста. Паньків відбиває удар під поперечину з близької відстані.

Шанс  у «Олександрії»: на 60 хвилині Банада майже впритул б’є вище воріт.

На 67-ій  хвилині спроба Гречишкіна пробити здалеку. Потужно, Кастелс невпевнено відбиває цей удар.

Команди постійно шукають варіанти для взяття воріт. «Олександрія» демонструє якісну гру, багато боротьби. «Вовки» тиснуть, олександрійці захищаються, але швидкі контратаки не приносять плодів. Моменти виникають у Пашаєва, у Дубри… Відчувається бажання хлопців відігратися.

На жаль, фортуна в цей дощовий вечір була не на нашому боці. Час плине дуже швидко. Дотиснути німців не вдається. Фінальний свисток фіксує поразку 0:1, хоча з такою грою «Олександрія» заслуговувала на більш позитивний результат.