Хто хоче управляти Олександрією? Кандидати в депутати від “Опоблоку”
Строки реєстрації кандидатів закінчилися. Нині якихось перемін можна очікувати лише від зміни правової позиції комісії за рішенням суду. Однак вже сьогодні в Олександрії є зареєстрованими кандидати від десяти політичних партій, які планують активно взятися за виборчу кампанію. Виборчими програмами та агітаційними гаслами кандидати перейматимуться самі. А ми пропонуємо звичайний огляд того, хто ж вони є – кандидати від різних політичних сил, які йтимуть до нової Олександрійської міської ради. Чим вони вспіли «засвітитись» чи зацікавити громадськість і з яких мотивів опинились у списках тієї чи іншої політичної сили.
Почнемо з представників нині діючої в Олександрії промерської більшості, що на майбутніх виборах йтиме у владу під знаменами політичного спадкоємця Партії Регіонів – партії «Опозиційний блок».
Олександрійський осередок «Опоблоку» представив традиційну тоталітарно-адміністративну для певного провладного кола осіб конфігурацію: найближче оточення мера, в тому числі його рідня, компаньйони по бізнесу, діючі заступники міського голови, депутати і всі інші, хто має причетність до нинішньої владної вертикалі міста, а також просто залежні люди, які готові будуть голосувати так, як їм доведуть зверху.
Людмила Давиденко, яка є закріпленим кандидатом від партії «Опозиційний блок», – діючий депутат обласної ради від екс-фракції Партії Регіонів, перший заступник міського голови. Фігурант корупційних скандалів навколо передачі в оренду центрального комунального ринку рідним керівників міста, в т.ч. власній доньці, та щодо знищення комунальної аптечної мережі з отриманим від цього зиском її зятем – викупом задешево приміщення колишньої аптеки № 150.
Григорій Абажей – директор міського палацу культури, депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів. Є одним з голосувальників у підтримку «драконівських» законів 16 січня і силових дій Януковича щодо розгону мітингувальників у Києві. Активності депутата на окрузі, від якого його обрали, – просто взагалі ніякої.
Олег Банковський – завідувач юридичним відділом управління освіти, молоді та спорту. Був одним з тих, хто здійснював юридичний та психологічний тиск на керівництво Олександрійського колегіуму під час спроб звільнити з посади тодішнього директора, а нині заступника губернатора Сергія Коваленка. Цей юрист управління освіти Олександрійської міськради захищав інтереси «Опозиційного блоку» в судових справах проти виборчої комісії.
Олексій Болілий – директор територіального центру соціального обслуговування, а за сумісництвом – голова громадської ради при міськвиконкомі, визнаної за рішенням суду незаконною. Залежна на всі 100% від чинного мера людина, яка завжди висловлюється в унісон владі.
Ольга Бондар – депутат міської ради з екс-фракції Партії Регіонів. Голосувала на підтримку «диктаторських» законів 16 січня і розгін демонстрантів у Києві. Є керівником комунального підприємства «Ритуал», що нещодавно фігурувало в скандалі через будівництво дороговартісного паркану навколо кладовища в Ново-пилипівському мікрорайоні.
Любов Боса – ще один депутат з екс-фракції Партії Регіонів, яку зрідка можна побачити у сесійній залі. Вона один з керівників комунальної медицини і є повністю залежною від мера особою. Голосувала на підтримку «диктаторських» законів 16 січня і розгін демонстрантів у Києві.
Георгій Волков – колишній начальник Олександрійського районного і міського відділів міліції, а потім – директор комунального монополіста з управління житлом – КП «Житлогосп». Нині – пенсіонер МВС.
Олег Гаращенко – директор комунального підприємства «Жигулі», депутат з екс-фракції Партії Регіонів, що солідарно з усіма голосував за всі антинародні звернення до Януковича та поділ майна і землі громади для найближчого оточення мера. Він же – постійний очільник лічильної комісії міськради, який ставить особистий підпис під усіма протоколами, коли ухвалюються згадані незаконні рішення. Свого часу був обвинуваченим у резонансній кримінальній справі з розкрадання в особливо-великих розмірах коштів центрального комунального ринку, де тоді працював старшим контролером.
Геннадій Глазков – екс-керівник одного з міських ЖЕКів, а потім – керівник приватного житлово-експлуатаційного підприємства. Після закриття таких приватних ЖКГ-підприємств працівники комунальних ЖЕКів залишились без підтвердження пенсійного стажу. Нині – один з очільників комунального сектору міста, як приватний підприємець та підрядник комунального «Житлогоспу». Є фінансово залежною людиною від підрядів КП «Житлогосп», що, у свою чергу, підпорядковується особисто меру. Раніше, до 2010 року, Г. Глазков був депутатом міськради і входив до фракції «Батьківщини».
Оксана Головачова – чинний депутат міської ради з екс-фракції Партії Регіонів, що також голосувала за підтримку «диктаторських» законів 16 січня і силовий розгін демонстрантів.
Віта Горенко – начальник управління освіти, молоді та спорту міськради. Таким чином людина, що через займану посаду повністю залежна від свого керівництва, тобто С. Цапюка та заступників мера.
Анатолій Горошко – депутат міськради і активний учасник екс-фракції Партії Регіонів. Постійно з голосу особисто вносить на розгляд поза межами законодавства непрозорі проекти рішень про виділення землі та власності зацікавленим особам. Екс-керівник КП «Житлогосп», надавав свідчення у суді на користь С. Цапюка, коли останнього звинувачували в корупційному правопорушенні. Голосував в підтримку силових дій Януковича та «диктаторських» законів 16 січня, що спричинили розстріл Небесної Сотні.
Алла Грибачова – директор КП «Теплокомуненерго», а тому абсолютно залежна від Степана Цапюка особа. А. Грибачова є керівником комунального підприємства, яке отримало мільйонні гарантії від міської ради, ефективність використання цих коштів перевірити досить проблематично. Громадською роботою не опікувалась.
Анатолій Дичко – компаньйон спільного з родиною С. Цапюка бізнесу. Є одним з наближених до мера осіб, депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів, екс-заступник міського голови. Є фігурантом корупційних скандалів з бордюрами, демонтованими під час ремонту дорожнього покриття на пр. Леніна, що потім продавалися його батьком, та щодо передачі в оренду центрального ринку рідним і близьким керівників міста, в т.ч. своїй дружині. Голосував за ганебне звернення до Януковича та в підтримку «диктаторських» законів 16 січня. Рідний брат А. Дичка є підсудним у кримінальній справі за фактом вбивства з вогнепальної зброї мешканця селища Пантаївки.
Олександр Долгіх – керівник приватного підприємство «Житлосервіс № 1», яке в свою чергу було утворене на «кістках» комунальних ЖЕКів. Є залежною від влади людиною, як керівник підприємства, що отримує підряди від КП «Житлогосп».
Анатолій Дюбкін – депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів, очільник місцевого підрозділу обласного водоканалу. Голосував за ганебне звернення до Януковича та в підтримку «диктаторських» законів 16 січня.
Галина Кисельова – вчитель школи № 7. Є співробітником комунального навчального закладу, а тому є залежною від влади людиною.
Людмила Коваль – депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів, активно цікавилась лише однією проблемою – упорядкуванням дачних ділянок поряд з штучним озером, утвореним на місці колишнього вугільного розрізу, де вона є головою кооперативу і має приватну забудову. Є власницею приватних перукарень. Голосувала солідарно з іншими депутатами фракції Партії регіонів на підтримку силових дій Януковича та за ухвалення «диктаторських» законів 16 січня.
Анатолій Кожемяченко – депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів, який проявляє активність лише під час розгляду питань оренди землі під його бізнесом та надання всіляких пільг чи переваг магазинам або закладам ресторанного типу, що є його власністю (магазини «Арка» та «Анатоль», кафе «У Яші»). Голосував за схвалення «кривавих» законів 16 січня та підтримав дії Януковича щодо силового розгону майданівців.
Надія Корнієнко – завідувачка дошкільно-навчальним закладом № 8. Так само, як і всі інші керівники комунальних закладів, абсолютно залежна від мера людина.
Віталій Лоцман – вчитель гімназії імені Т. Шевченка. Ситуація аналогічна з іншими співробітниками бюджетної комунальної галузі міста.
Геннадій Лоцман – депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів, нині є секретарем міської ради. Колишній контролер центрального ринку. Активіст та один з активних учасників силового протистояння з підприємцями під час акцій протесту проти передачі в оренду центрального ринку родичам міських можновладців. Саме він вносив на розгляд проект рішення міськради на підтримку «диктаторських» законів 16 січня та силових дій Януковича по розгону демонстрантів. Активно брав участь у всіх виборчих кампаніях Партії Регіонів. Особисто протидіяв внесенню на розгляд проекту рішення міськради щодо підтримки постанови Верховної Ради України про визнання Росії країною-агресором.
Галина Мариненко – депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів, яка голосувала спільно з іншими депутатами фракції на підтримку «кривавих» законів 16 січня та силових дій Януковича. Будучи підприємцем, попри це відмовилась підтримати проект рішення міськради щодо зниження ставок єдиного податку підприємцям.
Юрій Нос – директор КП «Олександрійський центральний ринок». Саме за його керування ринком відбувся гучний корупційний скандал з приводу вимагання і отримання хабарів від підприємців у значних сумах, через що троє його підлеглих потрапили за грати. Проведена «реконструкція» ринку коштувала підприємцям чималих сум на встановлення залізних будок, в яких вони тепер змушені працювати. Є особою, наближеною до мера.
Віктор Приходько – головний лікар Олександрійської міської лікарні № 1. Свого часу прославився тим, що був незаконно звільнений С. Цапюком з цієї ж посади і довів це в суді. Проте, попри всі негаразди у стосунках з мером, після такого ж незаконного звільнення з посади головного медика Олександрії Оксани Перевозніченко, яка, до речі, прийшла на заміну саме О. Приходьку, знову погодився на посаду головного лікаря міста та ввійшов у склад виконавчого комітету, де тепер без жодних зауважень голосує за всі пропозиції виконавчої влади.
Микола Рожков – депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів. Голосував за всі непрозорі оборудки влади з нерухомістю та майном, підтримав «диктаторські» закони 16 січня, силові дії Януковича. Приватний підприємець. Виконує замовлення для комунальних підприємств та установ. Має зацікавленість у бюджетному фінансуванні. Жодного разу не виловлював особисту думку, просто взірець слухняності задля виконання намірів виконавчої влади міста.
Олена Савела – диспетчер комунального підприємства «Теплокомунерго». Є підлеглим керівництву співробітником комунального підприємства. Залежна від міської влади людина, оскільки очільником підприємства є особа, що прямо назначається чи звільняється з посади мером.
Людмила Сосна – діючий заступник міського голови з близького кола Людмили Давиденко, залежна та неактивна чиновниця, депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів, що спільно з іншими членами фракції голосувала за вилучення майна і землі, інші незаконні рішення, що стосуються підприємців та комунальної власності, схвалювала разом з іншими членами фракції силові дії Януковича та «диктаторські» закони 16 січня. Безпосередньо фігурувала у корупційному скандалі навколо передачі в оренду рідним мера та його заступників комунального центрального ринку, як новий власник фірми-орендаря.
Тетяна Сохань – голова квартального комітету. Хоча і є представником органу самоорганізації, однак отримує матеріальну винагороду від міської влади і може здійснювати свою діяльність тільки завдяки прихильності керівництва міста.
Тетяна Темник – начальник управління охорони здоров’я. Через займану посаду абсолютно залежна від виконавчої влади людина, в першу чергу від С. Цапюка та його заступників.
Лілія Терещенко – депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів, директор школи № 12. Людина з найближчого оточення Людмили Давиденко. Голосувала за «криваві» закони 16 січня та підтримувала жорсткі дії Януковича.
Віталій Флоря – директор комунальної дитячо-юнацької спортивної школи. Депутат міськради, активний представник екс-фракції Партії Регіонів. Голосував у підтримку дій влади, в тому числі за непрозорі оборудки з майном та землею. Брав участь у голосуванні в підтримку «диктаторських» законів 16 січня, підтримував жорсткі дії Януковича. Залежна від мера людина, оскільки призначення та звільнення його з посади регулюється особистим рішенням мера.
Олена Харитонова – заступник директора школи № 10. Керівник бюджетного закладу, а таким чином залежна від влади людина.
Олександр Холодов – лікар-хірург, депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів. Солідарно голосував за жорсткі заходи Януковича, підтримав «криваві» закони 16 січня. Пенсіонер, який не має власної думки практично з жодного питання. Залежний від влади і мера людина, оскільки, не дивлячись на поважний вік, продовжує працювати в міській лікарні.
Олександр Цапюк – директор приватного підприємства «Уран». Брат міського голови. Депутат міськради з екс-фракції Партії Регіонів, голосувальник у підтримку «кривавих, диктаторських» законів 16 січня, підтримував жорсткі силові дії Януковича. Фігурував в корупційному скандалі навколо функціонування приватної пекарні в багатоквартирному будинку і спробі влаштувати септик у дворі багатоповерхівки для залишків виробництва, а також щодо постачання хлібу в комунальні заклади та виготовлення контрафактних шкарпеток.
Вікторія Чернецька – начальник управління культури і туризму міської ради. Залежна від мера та його заступників особа, оскільки призначення та звільнення регулюють згадані чиновники.
Тетяна Шуткіна – заступник директора «Палацу урочистих подій». Залежна особа від мера та його заступників, які мають безпосередній вплив на можливість обіймати нею посаду.
Далі буде…
Чоловіка, якого зафіксували на відео у момент вивезення сміття в […]
В Олександрійському пабліку https://t.me/hyevuy_alex опублікували відео, як чоловік та жінка […]
Вчора, 22 березня, в Олександрії біля танка сталася дорожньо-транспортна пригода. […]
Залишити коментар