Експерти сумніваються у прозорості тендеру Кіровоградської облдержадміністрації
Управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації провело тендер та уклало угоду щодо проведення капітального ремонту систем опалення, водопровідно-каналізаційних мереж корпусів №4, 5 та 6 Кіровоградської обласної лікарні. Експерти Центру медіарозслідувань “Прозоро” підозрюють, що при проведенні закупівель організатор встановив дискримінаційні вимоги, які обмежили можливості учасників та призвели до перемоги економічно невигідної пропозиції.
Результати
вивчення зазначеного тендеру Центр медіарозслідувань “Прозоро” опублікував сьогодні, 27 вересня.
Загальна вартість робіт, згідно договору, який було підписано 13-го вересня з ТДВ «Інтерресурси», склала 9 мільйонів гривень. Очікувана ж вартість закупівлі, відповідно до інформації розміщеної в системі ProZorro, складала 9,12 мільйонів.
Фахівці відзначають, що переможця на аукціоні визначали враховуючи два нецінові критерії, обрані замовником: строк виконання робіт та відтермінування оплати виконаного ремонту. При цьому, пропозиція ТДВ «Інтерресурси», враховуючи нецінові критерії, виявилась не найбільш вигідною.
Приватне підприємство «Камелот 3000» було готове виконати замовлення за 159 днів отримавши у підсумку 7,61 мільйони гривень. Це було найбільш вигідною пропозицією, виходячи зі встановлених управлінням облдержадміністрації вимог. Тим не менш, пропозицію фірми було відхилено. На думку тендерного комітету, вона не відповідала вимогам до необхідних документів, зокрема фірма не надала копії аналогічних договорів на заміну систем опалення.
Своєю чергою, активісти “Прозоро” упевнені, що самі вимоги до учасників, сформовані управлінням капітального будівництва Кіровоградської ОДА, порушують Закон України “Про публічні закупівлі”, адже організатори вимагали документи на три аналогічні договори, у той час як Закон говорить про необхідність лише одного. Фахівці також вважають дискримінаційними, тобто такими що унеможливили чесне проведення закупівель, деякі інші вимоги організатора до учасників тендеру.
За результатами проведеного аналізу документації, Центр медіарозслідувань «Прозоро» вже направив відповідні звернення щодо виявлених порушень до Державної аудиторської служби України та Управління захисту економіки у Кіровоградській області.
Ілюстрація – 112.ua

Чоловіка, якого зафіксували на відео у момент вивезення сміття в […]

В Олександрійському пабліку https://t.me/hyevuy_alex опублікували відео, як чоловік та жінка […]

Вчора, 22 березня, в Олександрії біля танка сталася дорожньо-транспортна пригода. […]
Залишити коментар