Олександрійський міський голова програв позов до газети “Городской курьер”
Олександрійський міський голова Степана Цапюк програв позов до міської газети “Городской курьер” та редактора газети Віктора Голобородька.
Відповідне рішення ухвалив апеляційний суд Кіровоградської області 12 лютого.
Як зазначено у рішенні суду, позовні вимоги колегія суддів визнала такими, що не підлягають задоволенню в повному обсязі.
Рішення Олександрійського міськрайонного суду, яким до того було частково задоволено позов С. Цапюка, апеляційним судом було скасовано, а саме в частині зобов’язання спростувати нібито недостовірну інформацію та відшкодувати судові витрати.
Раніше Олександрійський міськрайонний суд 2 грудня 2014 року частково задовольнив вказані позовні вимоги мера, а саме про визнання недостовірною інформації щодо друку в газеті “Городской курьер” портрету міського голови Степана Цапюка із заголовком “Эти депутаты голосовали за кровопролитие”.
Остаточним рішенням суду визнано, що ця вимога мера не мала законних підстав, тому апеляційний суд ухвалив нове рішення, яким відмовив С. Цапюку в задоволенні його позовних вимог.
Суд зазначив також, що Олександрійський міський голова мусить сплатити кошти, які були витрачені задля подання газетою апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції.
Раніше міська влада, ще до набуття рішенням суду законної сили і винесення остаточного вердикту судом апеляційної інстанції, повідомила, що вона виграла судовий позов до газети “Городской курьер”, а також нахвалялась, що “ЗМІ дозволяють собі нахабно ставитися до представників влади” і будуть покарані та примушені до вибачень перед С. Цапюком. Серед повністю абсурдних вимог була навіть вимога Степана Цапюка щодо “закриття” газети.
Найбільше мера та деяких депутатів турбувало фото посадовців під заголовком “Эти депутаты голосовали за кровопролитие”. Публікація була присвячена прийняттю на 71 сесії міської ради 23 січня 2014 року рішення щодо підтримки дій Януковича та необхідності вжиття жорстких заходів проти протестувальників, запровадження “драконівських законів”, які викликали масові заворушення і як наслідок – кривавий розстріл Небесної сотні.
Слід також зазначити, що не тільки олександрійський мер, а і деякі депутати міськради теж подали позови до суду з цього питання. Але замість обіцяних десятків разом з позовом мера їх виявилось лише п’ять. Від молодшого брата мера Олександра Цапюка, Анатолія Горошка, Миколи Рожкова та Володимира Суботіна, Один позов навіть не розглядався, оскільки В. Суботін не захотів жодного разу прийти у судове засідання підтримати свої вимоги, тому справу було закрито. У чотирьох справах судові процеси вже відбулись, з яких, як ми повідомили вище, по одній – за позовом мера С. Цапюка ухвалене рішення, що вже набрало законної сили. Цим рішенням Степану Цапюку в позовних вимогах відмовлено повністю. У решті судових позовів остаточне рішення поки що не прийнято і зараз вони перебувають в провадженні апеляційного суду Кіровоградської області, з яких два рішення суду першої інстанції оскаржують позивачі, оскільки міськрайонний суд відмовив їм повністю у задоволенні позовних вимог, а одне рішення суду – відповідачі, тому що суд першої інстанції частково задовільнив позов, ухваливши рішення, аналогічне у справі за позовом С. Цапюка.
Чоловіка, якого зафіксували на відео у момент вивезення сміття в […]
В Олександрійському пабліку https://t.me/hyevuy_alex опублікували відео, як чоловік та жінка […]
Вчора, 22 березня, в Олександрії біля танка сталася дорожньо-транспортна пригода. […]
Залишити коментар