Спорт

на попередню сторiнку

В Олександрії почав працювати новий мультифункціональний спортивний майданчик

В Олександрії почав працювати новий мультифункціональний спортивний майданчик

Біля приміщення Олександрійського колегіуму офіційно відкрито майданчик для занять з міні-футболу та інших ігрових видів спорту. У відкритті взяли участь представники обласної влади, зокрема голова обласної держадміністрації Сергій Кузьменко та представники міської влади, адміністрація й учні колегіуму.

Мультифункціональний спортивний майданчик буде працювати не тільки для школярів, але і для інших жителів міста.

Голова адміністрації, коментуючи подію журналістам «Центральноукраїнського бюро новин», повідомив, що це гарний проект, який дозволяє завдяки співфінансуванню держави та міста, допомогти створити належні умови для активності дітей і дорослих.

«Кожен спортивний майданчик, який будується за державні кошти і будується за співфінансування від місцевих бюджетів, успішно побудований, і наша малеча, наша дітвора, наша молодь, наші кропивничани і олександрійці, знам’янчани і світловодчани матимуть можливість займатися спортом на свіжому повітрі, підтримувати себе у формі і мати відмінний настрій», - зазначив очільник області Сергій Кузьменко.

Новий майданчик – це мрія директора Олександрійського колегіуму Олександра Авраменка. Про це він зізнався під час відкриття:

«У мене завжди була мрія мати такий спортивний майданчик саме на території нашого навчального закладу — одного з кращих в місті, одного з кращих в області, одного з кращих в Україні. І тому, завдячуючи підтримці обласної державної адміністрації, міської влади, ми маємо зараз прекрасне футбольне поле зі штучним покриттям, на якому проводитимуться уроки фізичного виховання. У позаурочний час його можна буде використовувати також для гри у футбол не тільки мешканцям цього мікрорайону, але й мешканцям усього міста. Хотілось би побажати, щоб буквально через декілька років тренерський штат футбольного клубу «Олександрія», вишукуючи молоді таланти, не їхав за кордон або десь по Україні, а увійшов в Олександрійський колегіум, поглянув і сказав: «Ось це майбутні зірки футбольного клубу «Олександрія».

Першим матчем на новому майданчику стали змагання між учнями та вчителями колегіуму.
Віктор Голобородько

0    1410     12.04.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!