Спорт

на попередню сторiнку

Червона Кам’янка із футбольним полем, де можна прийняти грандів футболу

Червона Кам’янка із футбольним полем, де можна прийняти грандів футболу

М’яч, зручне взуття і бажання. Ось і все, що потрібно тепер малим футболістам Червоної Кам’янки, щоб комфортно зіграти у футбол. Футбольний майданчик, що облаштували у селі, відповідає всім вимогам хорошого професійного поля.

10 липня голова Кіровоградської обласної держаної адміністрації урочисто відкрив у Червоній Кам’янці новий сучасний футбольний майданчик. Поле зі штучним покриттям збудували у Червонокам’янському навчально-виховному об’єднанні.

Сергій Кузьменко, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації «Ми вже збудували не менше тридцяти таких майданчиків. Держава підтримує цю ініціативу, і програму з будівництва футбольних полів на Кіровоградщині. І мені дуже приємно, що я маю можливість приїхати з гарними новинами до багатьох населених пунктів нашої області».

Очільник адміністрації області побажав дітям бути успішними і здоровими та любити спорт. Сергій Кузьменко подарував школярам спортивні м’ячі  та поспілкувався з дітлахами. Юні футболісти одразу ж, разом із губернатором, випробували і нове поле, і подарунки. Сергій Кузьменко символічно відкрив перший червонокам’янський футбольний сезон та пробив по воротах.

Сергій Кузьменко: «Я це роблю із задоволенням, тому що, свого часу не уявляв свого життя без шкіряного м’яча. Із задоволенням грав, скільки було можливості. До речі, не завжди у бутсах, але й в іншому взутті, як і зараз».

Червонокам’янські спортсмени тепер не шукатимуть м’яч у кущах та не збиватимуть коліна під час гри у футбол. Нове поле рівне, вкрите якісним покриттям, має високу огорожу, зручні футбольні ворота та розмітку.

Віталій Коваленко, юний голкіпер: «Ми граємо часто. У нас тільки перерва і ми зразу вже виходимо. Тут тепер штучна трава, ворота гарні, сітка є».

Діти гратимуть на майданчику в основному під час занять у школі, але їм дозволятимуть поганяти м’яча на новому полі і на канікулах.

Олександр Головок, директор Червонокам’янського НВО: «Спортивні змагання, я думаю почнуться з першого вересня. І ми вже зможемо на належному рівні приймати не тільки районні, але й навіть, якщо буде допомога, і обласні заходи».

Спортивний майданчик для міні-футболу у Червоній Кам’янці збудований за кошти місцевого та державного бюджетів. Вартість футбольної радості для дітей – півтори мільйони гривень.

Ірина Гайдук

0    1332     12.07.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!