Спорт

на попередню сторiнку

Олімпійська естафета із подарунками та призами

Олімпійська естафета із подарунками та призами

Зима, а саме Новий рік – це час чудес! Очікування і передчуття свята і дива ятрить наші душі і серця, навіть якщо ми вже давно не віримо в «Діда Мороза». Проте, Новорічні та Різдвяні свята і зимові канікули привносять в життя юних спортсменів непередаване відчуття чарівності та містерій.

13 січня в «Палаці Спорту» м. Олександрії відбулися спортивні естафети, в яких взяли участь юнаки та дівчата 10 — 12 років вихованці ДЮСШ «Колос», присвячені Новорічним та Різдвяним святам. Змагання були проведені за підтримки народного депутата Анатолія Івановича Кузьменка та голови районної державної адміністрації Богдана Анатолійовича Курупа.

Змагання проводились серед команд до складу яких входило 12 спортсменів. Естафети складались з вправ, які імітували літні та зимові види спорту та містили індивідуальні і парні завдання та мали символічні назви: «Олімпієць», «Велогонка», «Хокей», «Баскетбол», «Футбол», «Волейбол», «Гімнастика», «Теніс», «Передав-біжи» та «Кулі Атлантів».

Свято відбулись на гарному організаційному рівні, усі команди продемонстрували жагу до перемоги. Такі емоції — радості та щастя на обличчях юних спортсменів хотілося б бачити щодня!

Змагання відбулися серед представників десяти відділень ДЮСШ «Колос» та у підсумку місця розподілилися таким чином:

• відділення футболу з селища Нова Прага (тренер Великий М.В.) – І місце; с. Головківка (тренер Голосенко А.В.) — V місце ; с. Новоселівка (с. Комінтерн) (тренер Губа В. Л.) — IX місце; с. Войнівка (тренер Козоріз В. Б.) — IV місце; селище Приютівка (тренер Дюшко С.О.) — VIII місце; с. Косівка (тренер Решетняк К.А.) – III місце ,

• відділення дзюдо (тренер Первак О.М.) — II місце;

• відділення боксу (тренер Котов Ю.М.) — X місце;

• легка атлетика на базі аграрного ліцею (тренер Гриценко В.В.) — VI — VII місце;

• відділення волейболу та тенісу настільного с. Олександрівка (тренер Душенко В.І.) — VI — VII місце.

Усім учасникам були вручені новорічні подарунки від народного депутата Анатолія Кузьменка. Від голови районної державної адміністрації Богдана Курупа були вручені футбольні і волейбольні м’ячі призерам естафет, а також презентована спортивна форма, придбана для вихованців спортивної школи «Колос». Організатори і батьківський комітет ДЮСШ «Колос» висловлює подяку депутату міської ради Андрію Коломійцеву за постійну турботу і піклування життям спортивної школи та начальнику відділу освіти РДА Олені Полтавець за підтримку в проведенні заходу.

Юрій Котов

0    1983     19.01.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!