В Олександрії визначили найсильніших людей області

21.07.2016 00:00:0015 переглядівАвтор: admin
/sport/other/10621-v-oleksandriyi-viznachili-najjsilnishikh-lyudejj-oblasti

16 липня біля стадіону «Ніка» відбувся чемпіонат, на якому визначили найсильніших людей нашої області. Спортсмени змагались в таких вправах, як лог-ліфт, найбільша піднята вага 110 кг, дамбл 50 кг, прогулянка фермера 250 кг, перекидання покришки 270 кг на 10 перекидів, арм-овер-арм 5000 кг.

В підсумку найсильнішим у ваговій категорії до 80 кг став Сергій Ткач, у ваговій категорії до 100 кг Олег Бояр та у ваговій категорії понад 100 кг Олексій Чиж.

Всі учасники показали гарні результати та створили бадьору конкуренцію. Також був проведений силовий конкурс з поштовху гирі вагою 16 кг за 30 секунд, в конкурсі взяли участь 10 бажаючих чоловіків, кращий результат показав Олег Іванік, який штовхнув гирю 30 повторень і отримав фірмову футболку чемпіонату.

Також на чемпіонаті Дмитро Грунський, спортсмен з Дніпра, протягнув автобус  вагою 5000 кг на відстань 20 метрів зубами, чим дуже здивував глядачів.

Всі учасники чемпіонату отримали в подарунок футболки, призери отримали медалі та дипломи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.