Спорт

на попередню сторiнку

Олександрійці вибороли три призових місця на обласному чемпіонаті з шахів

Олександрійці вибороли три призових місця  на обласному чемпіонаті з шахів

В Олександрії відбувся обласний чемпіонат з шахів, в якому змагалися спортсмени Кіровоградщини з обмеженими фізичними можливостями. Змагання відбулися 21 листопада у приміщенні Олександрійського громадського об’єднання інвалідів дитинства, загального захворювання та інвалідів праці «Віра».  Традиційно проводили чемпіонат представники Кіровоградського регіонального відділу «Інваспорт».

«Ми проводимо змагання в Олександрії не перший рік. Тур гарна база, хороше ставлення і все робиться для того, щоб інваліди займалися спортом», - зазначив начальник спортивного відділу Кіровоградського регіонального центру «Інваспорт» Сергій Чорномаз.

У чемпіонаті взяли участь вісім найсильніших шахістів з обмеженими фізичними можливостями із Кропивницького, Світловодська та Олександрії. Чемпіонат області зібрав цієї осені суто чоловічу компанію. Серед учасників цьогорічних змагань претендували на перемогу як досвідчені спортсмени, так і дебютанти. 

На обласному чемпіонаті з шахів повинні були змагатися близько п’ятнадцяти учасників, та погодні умови завадили спортсменам з інших міст області приїхати до Олександрії. Не змогли поборотися за перемогу цього разу шахісти із Знам’янської школи-інтернату для дітей з захворюванням на ДЦП , а також приїхали не всі любителі цієї гри зі Світловодська та Кропивницького.

За підсумками обласного чемпіонату олександрійці вибороли три призових місця. Чемпіоном області з шахів серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями вже вп’яте став олександрієць Ігор Бобошко, 3-є місце посів Петро Гриценко,  а  4-е - Геннадій Шпак. 2-е місце дісталося спортсмену із Кропивницького. 

На переможця обласного чемпіонату Ігоря Бобошка тепер чекають всеукраїнські змагання з шахів, які повинні відбутися вже  навесні наступного року.


0    1188     03.12.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!