Спорт

на попередню сторiнку

«Олександрія» розійшлася миром із «Вересом»

«Олександрія» розійшлася миром із «Вересом»

ФК «Олександрія» розписав гольову нічию у домашній грі з рівненським «Вересом». Від поразки «городян» відділяли менше 20 хвилин ігрового часу, але Сергієві Старенькому, що вийшов на заміну, вдалося врятувати свою команду.

Обом командам була потрібна перемога у цьому матчі, аби покращити свої позиції у турнірній таблиці. Тож матч був дуже насичений боротьбою, свідченням чого стали 8 жовтих та 1 червона картка.

Перший тайм більш активно розпочали господарі поля. Протягом першої пятнадцятихвилинки вони намагалися створювати небезпечні моменти біля воріт «Вересу», однак реалізувати їх не вдалося. Поступово гра вирівнялася, команди «обмінювалися» атаками, та на перерву гравці пішли за нульової нічиєї.

Головний тренер «Олександрії» спробував розігнати гру ранніми замінами, однак на 63-ій хвилині відкрили рахунок все ж гості. Євген Морозенко підхопив м'яч після верхової боротьби і пробив точно у дальню дев'ятку воріт Паньківа. Зрівняти рахунок вдалося Старенькому на 77-ій хвилині після комбінації Цурікова та Каленчука.    


Кінцівка матчу була сповнена боротьби, і на 86-ій хвилині після грубого підкату другу жовту отримав Артем Полярус. «Олександрія» мала можливість здобути перемогу в цьому матчі, та гол Гітченка не зарахували через офсайд.


Після нічиєї «Олександрія» піднімається на 8-му сходинку, відстаючи від наступної команди на 4 очки.  

Фото – ФК «Олександрія»

0    1976     23.10.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!