Спорт

на попередню сторiнку

Одеський двобій із фантастичним результатом

Одеський двобій із фантастичним результатом

Журналістам не варто розкидуватись прикметниками і оцінювати факти алегоріями. Але цього разу дійсно фантастичний результат очікував олександрійців у Одесі, де одразу після єврозмагання із румунською «Астрою» треба було здолати натиск «Чорноморця».

Вже початок матчу, куди приїхала численна команда підтримки вболівальників з Олександрії, показав серйозність намірів як гостей, так і господарів. Однак варто сказати про все ж суперечливі суддівські рішення. Наприклад щодо видалення з поля одного з результативних гравців ФК «Олександрія» Артема Чорнія. І це сталось на 45 хвилині.

Рахунок на завершення першого тайму був явно не на користь олександрійців- 1:0.

Але, не дивлячись на те, що «Чорноморець» отримав кількісну перевагу, команда, хоча і виступала не першим складом, змогла, попри помилки у обороні та середній лінії, вирівняти гру. Більше того, перебуваючи у меншості, «Олександрійці» почали гостро атакувати суперника і притиснули його до воріт.

Другий гол збентежив остаточно ряди вболівальників і фанатів. Але гостьовий дев’ятий сектор все одно скандував, що він вірить у перемогу команди.

Спочатку арбітр змушений був через явно грубу гру Третьякова дати йому «червону». А потім Грицук з пенальті забиває перший м’яч у сітку воріт одеситів. Вболівальники, відчуваючи небезпеку і те, наскільки фізично важко було далі йти вперед олександрійській команді, встали і співали гімн України, намагаючись підняти дух гравців. І диво відбулось - Сітало з виходу один на один забиває майстерний гол у ворота господарів.

Це могло бути і не крапкою у матчі, бо, на жаль, не завжди щастило у використанні можливостей взяття воріт і виходу на переможний рахунок. Але навіть нічийний результат – досягнення, хоча, звісно, всі сподіваються на перші переможні очки.

Одеса-Олександрія

Віктор Голобородько

Фото - ФК "Чорноморець"

0    4570     10.08.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!