Спорт

на попередню сторiнку

В «Олександрію» повертається відомий у місті голкіпер

В «Олександрію» повертається відомий у місті голкіпер

23 червня в Будинку футболу ФК «Олександрія» Юрій Паньків та Максим Каленчук підписали контракти з нашою командою. Відразу після підписання угод, гравці дали коментарі клубній прес-службі.

Юрій Паньків:

- Про пропозиції від інших клубів, я вважаю, зараз взагалі не варто розмовляти, так як я підписав контракт з «Олександрією». Ми переговорили з Володимиром Богдановичем і після першої розмови все стало зрозуміло. Я не вагався з прийняттям рішення. Багато тут також не потрібно коментувати. Я грав за цю команду. Дуже приємно, що моє повернення прийняли досить тепло та щиро. Зі  свого боку обіцяю намагатися робити все можливе для команди та вболівальників.


Максим Каленчук:

- Пропозиція продовжити свою кар’єру в «Олександрії» поступила від Володимира Шарана. Знаю, що мною вже давно цікавиться ця команда. При розмові головний тренер мене запевнив, що я потрібен команді. Була зацікавленість в моїх силах з боку кількох українських команд, а також з Росії та Казахстану. Але я прийняв рішення підписати контракт з «Олександрією», тому що тут відчув більше конкретики.


Фото та текст – сайт ФК «Олександрія»

0    5107     26.06.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!