Спорт

на попередню сторiнку

Срібло юнацького чемпіонату – у олександрійських футболістів!

Срібло юнацького чемпіонату – у олександрійських футболістів!

Команда футбольного клубу «Олександрія» U-19 вперше виборола срібні медалі юнацького чемпіонату України з футболу сезону 2016/2017 років. Нагородження срібних призерів відбулося 31 травня на полі стадіону «Ніка» у перерві матчу «Олександрії» з донецьким «Шахтарем».

Президент Української Прем’єр-Ліги Володимир Генінсон разом з президентом футбольного клубу «Олександрія» вручили срібні медалі та кубок срібного призера футболістам та тренерському складу U-19. Президент Прем’єр-Ліги поздоровив команду з успішним виступом у сезоні. Хлопці були щасливі та не стримували емоцій.

Павло Пастухов, капітан команди: «Я вважаю, що нам не просто пощастило, бо ми до цього прагнули з самого початку сезону. І те, що молодіжна команда «Шахтаря» програла наприкінці – це доводить, що ми старалися перемогти і поступово рухались до перемоги. У мене зараз багато позитивних емоцій і ця перемога дуже радує. Ми з невеликого міста, але ми один за одного тримаємось, у нас сильний і згуртований колектив. І саме тому ми і перемагаємо».

Досягти успіху юнакам допоміг, перш за все, командний дух. Сильна згуртована команда U-19, завдяки голу Данила Штепіна в останньому турі Чемпіонату, змогла здолати юнацьку команду «Дніпра» та обійти «Шахтар» у боротьбі за срібло.

Данило Штепін:«В команді я граю недовго. Прийшов на друге коло, але намагався допомогти команді, всі дев’ять зустрічей, де я виходив на поле, відіграв без замін і з максимальною віддачею. Останній гол записали на мене, а це був вирішальний гол, який вивів команду на друге місце».

За словами хлопців, не лише останній матч Чемпіонату, а й увесь шлях до срібних нагород був складним. Але вони вірили у власні сили та грамотну підготовку тренерського штабу.

«Змагання були складні, але найскладнішою була гра у першому колі, коли ми з «Динамо» (Київ) на виїзді перемогли 3:2. Ми після цього повірили у свої сили, що ми можемо перемагати і завершити у трійці лідерів», - згадує капітан команди.

На церемонії нагородження футболісти юнацької команди «Олександрії» подякували усім тренерам за вдалий сезон, зробили фото на згадку про цю урочисту мить та виконали коло пошани для своїх уболівальників на полі стадіону «Ніка».

Фото Володимира Шараєвського з сайту футбольного клубу «Олександрія» fco.com.ua

0    5122     09.06.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!