Олександрійські «СПАРТАНЦІ» вибороли два перших командних місця

11.05.2017 00:00:000 переглядівАвтор: admin
/sport/football/10666-oleksandrijjski-spartanci-viboroli-dva-pershikh-komandnikh-miscya

30 квітня відбувся відкритий Чемпіонат м. Кривий Ріг з кіокушинкай карате у розділі «куміте» та відкритий чемпіонат Дніпропетровської області у розділі «ката» серед дітей та дорослих.

В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з клубів Кривого Рогу, Кропивницького та Олександрійського спортивного клубу «СПАРТА-17».

На двох майданчиках змагалися 33 олексадрійців і показали гарні результати.

Розділ «ката»

1місце: Марцофей Владислав, Ліонова Олександра;

2 місце: Третякова Наталья, Фесенко Вєроніка, Гончаров Євген, Ткаченко Софія (в двох вікових категоріях), Авраменко Євген;

3 місце: Олійник Богдан, Сокорєв Роман, Ковальова Аріанна.

Розділ «куміте»

1 місце: Репенько Олександр, Волотковський Дмитро, Харченко Владислав, Левченко Тимофій, Авраменко Євген, Ліонова Олександра, Мкртчан Давид;

2 місце: Кравець Станіслав, Савицький Ілля, Король Віталій, Завалій Артем, Шумєйко Роман;

3 місце: Косенко Владислав, Ткаченко Софія, Чорнобай Іван, Донченко Ілля.

За результатами виступу наших спортсменів, команда СК «СПАРТА-17» здобула перше командне місце у розділі «ката» та перше командне місце у розділі «куміте».

В якості суддів у чемпіонаті взяли участь Гончаров Євген, Олійник Богдан, Ковальова Аріанна та Слинько Сергій.

На змаганнях відзначилась Ліонова Олександра, яка здобула перемоги в категорії «ката» та «куміте». Також дві нагороди здобув Авраменко Євген, став першим в розділі «куміте» та другим в розділі «ката». Три медалі здобула Ткаченко Софія (виступала в двох вікових категоріях в розділі «ката»), яка здобула два других місця в розділі «ката» і стала третьою в розділі «куміте».

Взагалі, змагання відбулися в теплій, дружній атмосфері, окрім двох перших командних місць настрій нашій команді додали організатори, які дали можливість відвідати басейн після змагання бажаючим батькам і дітям.

Вітаємо наших «спартанців» з вдалим виступом та бажаємо нових перемог!

Підготував спортсменів  Слинько Сергій.

Наступні змагання відбудуться 13-14 травня у Львові – відкритий Чемпіонат України та відкритий Всеукраїнський турнір в розділі «куміте».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.