Якiсть життя

на попередню сторiнку

Бібліотеки Олександрії та району стали переможцями обласних конкурсів

Бібліотеки Олександрії та району стали переможцями обласних конкурсів

В останні дні жовтня три проєкти бібліотек міста та району стали призерами обласних конкурсів. 

Квест-кімната «Таємниця фараона» на базі Олександрійської бібліотеки для юнацтва в рамках проєкту соціальної дії за програмою «Активні громадяни» від Британської Ради посіла І місце в номінації «Подія року» в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Успішні бібліотечні програми для молоді». Цей конкурс традиційно проводиться Державною бібліотекою України для юнацтва з метою активізації творчих здібностей фахівців, які працюють з юнацтвом, молоддю, а також з метою підтримки їхньої інноваційної діяльності шляхом створення проєктів, програм, практик.

Призерами іншого обласного конкурсу стали олександрійська дитяча бібліотека ім. Ю. Гагаріна та Березівська бібліотека-філія. Перше місце серед міських бібліотек в обласному конкурсі бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади», який відбувся 30 жовтня в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського, посіла школа Робототехніки та 3-D технологій, створена на базі міської бібліотеки для дітей в рамках проєктів «Добродій» та «Платформа 3D: добра, довіри, досвіду» за підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Євросоюзу.

Перемогу на цьому обласному конкурсі також отримала Березівська бібліотека-філія, яка представляла на конкурсі Приютівську об’єднану територіальну громаду. Завідуюча Березівською бібліотекою-філією Анжела Зіненко презентувала інновацію «Громадський радник — твій друг і порадник», з якою і стала переможцем обласного конкурсу. Громадська радниця навчить оформляти лікарняний, повертати неякісний товар або підкаже, що робити, коли між сусідами виник конфлікт.


0    315     08.11.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!