Якiсть життя

на попередню сторiнку

Свято до дня усиновлення: в Олександрії привітали прийомних дітей

Свято до дня усиновлення: в Олександрії привітали прийомних дітей

День усиновлення в Україні припадає на останній день першого осіннього місяця. Цей день щороку відзначають і в Олександрії. Традиційно для прийомних дітей готує свято дитяча бібліотека ім. Ю. Гагаріна спільно с міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цьогоріч на дітлахів теж чекала цікава святкова програма з іграми та подарунками. 

В Олександрії на сьогодні є родини, які всиновили дітей, а також прийомні сім’ї, які опікуються дітьми, позбавленими батьківського піклування та дітьми-сиротами.

«У нашому місті є 7 прийомних сімей та 4 будинки сімейного типу. Всього в таких родинах виховується 26 дітей», - зазначила начальник відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Критіна. Усі ці родини запросили на свято, яке напередодні Дня усиновлення провели в бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна.

Для своїх юних гостей та їхніх батьків бібліотекарі підготували театралізований захід з яскравими казковими героями.

«Ми запропонували дітям зануритися в усім відому казку про дуб, про кота, про русалок, але як завжди, ми трохи адаптували її під себе і вона вже була на новий лад. Там була така дівчинка-онучка, яка не дуже поважала своїх дідуся і бабусю, і вирішила піти від них, нібито десь у світі є хтось, хто за нею буде доглядати краще, любити більше та годувати смачніше. Але протягом усього заходу діти побачили їх пригоди і переконалися в тому, що ніколи не треба покидати свою родину, завжди потрібно піклуватися про своїх близьких і підтримувати сімейні теплі стосунки, адже родина - це найголовніша опора в нашому житті», – розповіла про сценарій свята бібліотекар дитячої бібліотеки ім. Ю Гагаріна Наталія Дмітрієва. 

Також дітлахи танцювали разом з героями театралізованого дійства під запальну музику та грали у різноманітні рухливі ігри. Наприкінці заходу кожна прийомна дитина отримала подарунок.

Захід до Дня усиновлення в дитячій бібліотеці проводився в рамках платформи  «3D. Добра, довіри, досвіду».

Юлія Пастух 


0    240     04.10.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!