Якiсть життя

на попередню сторiнку

Гороскоп на липень

Гороскоп на липень

Овен

Другий літній місяць у Овнів мине досить спокійно. Пріоритетною темою нового періоду для вас стануть фінанси. На початку першої декади ви займетеся поліпшенням матеріального становища, до того ж, вам вдасться досягти фінансового успіху в найкоротші терміни. Тим часом зірки застерігають: протягом місяця у Овнів також з’явитися потяг до бездумного розпорядження бюджетом. Лише раціональний підхід дозволить вам досягти стабільного матеріального благополуччя. Плануйте покупки і витрати заздалегідь, а решту краще відкладайте. Основні події десятиденки будуть пов’язані з приватним життям. Це прекрасний час для початку, розвитку і зміцнення романтичних стосунків. У вже сформованих любовних союзах помітні позитивні тенденції, ви насолодитеся гармонією і взаєморозумінням з партнером. У ці дні не виключені приємні знайомства, побачення, подарунки та знаки уваги. Щоправда, справжнє кохання одиноким Овнам у липні знайти не судилося. Остання третина місяця - бездоганний час для духовного зростання, професійного розвитку та творчих ініціатив.

Тілець

Тільці вступають у фазу дій і наполегливості у всіх областях життєдіяльності. Уже на початку місяця завдяки виявленій активності багатьом вдасться просунути особисті проекти і реалізувати давні задуми. Зірки рекомендують вам зайнятися спортивними тренуваннями протягом перших десяти днів липня. Головне - не гнатися за швидкими і вражаючими результатами, тоді успіхи в цій галузі не змусять себе чекати. Друга декада хороша для сімейного проведення часу, зміцнення взаємин з коханими людьми, молодшим поколінням і літньою ріднею. У цей час вам вдасться насолодитися спокійною і затишною домашньою атмосферою. Кінець липня сприяє вільним Тільцям, настає пора романтичних зустрічей і знайомств з приємним продовженням. Не соромтеся власної чарівності, навпаки, користуйтеся можливістю продемонструвати свої найкращі сторони.

Близнюки

Близнюкам варто більше часу проводити наодинці. Протягом усього місяця внутрішній голос буде підказувати вам цікаві ідеї і правильні рішення. На початку липня уникайте галасливого проведення часу в малознайомих компаніях. Не піддавайтеся на провокації ворогів і стороніться всіляких інтрижок. Ваша самодостатність буде дратувати оточуючих, тому доведеться подбати про свою репутацію. Друга декада підходить для зміцнення соціальних позицій і збільшення доходу. У ці дні вдасться привернути увагу авторитетних людей. Завдяки впливу нових союзників ви досягнете помітного збільшення доходів. Остання десятиденка сприяє домашнім клопотам. Це прекрасний час для покупки меблів, побутової техніки та інших товарів для дому. Процес створення комфортної обстановки позитивно позначиться на емоційному стані Близнюків, а також подарує відчуття єднання в любовні союзи і сім’ї.

Рак

Початок періоду потребуватиме від Раків підвищеної активності і демонстрації дипломатичних талантів. Перші дні декади - сприятлива пора для зав’язування ділових знайомств, пошуку союзників і творчих однодумців. Крім того, в цей час з’являться можливості для стабілізації матеріального становища. Зірки пророкують: ефективні інвестиції на початку липня принесуть великий прибуток вже до кінця поточного періоду. Кар’єристам вдасться проявити себе в другій декаді. Це вдалий час для інтенсивної колективної роботи. Типові Раки з легкістю займуть лідерські позиції, якщо розкриють у собі наявний організаторський потенціал. У більшості представників знаку зросте самооцінка і з’явиться впевненість у завтрашньому дні. У третій декаді вам доведеться багато спілкуватися, фінансові питання відійдуть на другий план. Правда, цілеспрямовані Раки будуть винагороджені стабільними фінансовими надходженнями: доходи будуть рости вже без вашої активної участі. У кінці місяця знайдіть вільну хвилинку для старих товаришів. Дружні зв’язки дуже скоро можуть стати вам в нагоді.

Лев

Сприятливий у всіх відношеннях етап очікує на Левів у липні. Події першої декади будуть пов’язані з активними діями в професійній сфері і позитивними змінами в вашому образі. Перші дні особливо вдалі для відвідування салону краси, бутиків і торгових центрів. Ваш вишуканий смак приверне увагу оточуючих і посприяє успіхам як у діловій сфері, так і на особистому фронті. Тим часом ця декада подарує вам безліч можливостей для реалізації давніх задумів, досягнення поставлених цілей і отримання бажаного: найактивніші Леви можуть розраховувати на стрімке просування кар’єрними сходами. Друга десятиденка стане спокійним періодом. У ці дні рекомендується зайнятися детальним плануванням, перевіркою дрібних нюансів у документах і поточних справах. Не поспішайте діяти, раптові рішення можуть негативно вплинути на ваші професійні та соціальні позиції. Кінець липня принесе непоганий прибуток, бюджет помітно зміцниться. Це бездоганний момент для масштабного шопінгу і відповідальних фінансових маніпуляцій.

Діва

На початку другого літнього місяця Дівам варто розібратися з усіма розпочатими справами. Зірки радять трохи почекати з наполеонівськими планами, зважити всі «за» і «проти», переконатися, що прийняті рішення відповідають вашим бажанням і цілям. Щоправда, лежання на пляжі навряд чи вгамує пригодницьку спрагу типових представників знаку. Зірки пропонують віддати перевагу активному відпочинку і не забувати про помірні фізичні навантаження. Остання третина липня виявиться найпродуктивнішою частиною місяця. У ці десять днів Діви знайдуть внутрішню рівновагу, раціональне мислення візьме верх над емоційними поривами. Декада сприяє реалізації наміченого, новим проектам, пошуку нестандартних методів у роботі і бізнесі. Це також гарний момент для навчання і самоосвіти, щира зацікавленість і прагнення до пізнання посприяють вашим успіхам.

Терези

Липневий період виявиться для Терезів не найпродуктивнішим, але цілком вдалим. У кар’єрі та бізнесі будуть переважати стабільні позитивні тенденції, тому робота тимчасово відійде на другий план. У перші кілька днів зірки рекомендують проявити обережність, тому що ймовірність травматизму буде зашкалювати. У цей час не метушіться, не поспішайте, не піддавайтеся емоційним сплескам. Тим часом десятиденка підходить для частого спілкування з друзями і гарними знайомими. Саме ця взаємодія стане для вас джерелом необхідної підтримки і навіть допомоги. Друга декада ознаменується поліпшенням справ на любовному фронті. Протягом цього періоду у типових Терезів стосунки з партнерами стануть більш довірливими і можуть вийти на якісно новий рівень. Кінець липня багато Терезів проведуть у свідомій самотності - вам може знадобитися перезавантаження. Сімейні представники знаку більшу частину періоду проведуть вдома з коханою людиною і домочадцями.

Скорпіон

Найбільш пріоритетною темою періоду для Скорпіонів стануть стосунки з людьми. У перші дні місяця типові представники водної стихії повинні контролювати власні емоції і проявляти почуття такту, особливо на роботі і у спілкуванні з бізнес-партнерами. А ось зайва прямолінійність і відкрита грубість навряд чи посприяють позитивному перебігу справ у ділових процесах. Зірки попереджають: не варто брати участь у суперечках або нав’язувати оточуючим власну точку зору, інакше ви ризикуєте зіпсувати стосунки з корисними людьми. Друга декада - сприятлива пора для активності на професійній арені. У ці дні важливо не гальмувати і не ніяковіти. Уразливість і надмірна імпульсивність зараз ні до чого. Зірки радять відмовитися від дружніх запрошень на розважальні заходи: легковажність товаришів буде вас дратувати, і ви даремно витратите дорогоцінний час. Остання третина липня принесе зміни в приватному житті типових Скорпіонів. Сімейні представники знаку займуться пошуком способу зробити стосунки з близькими гармонійними. Не виключено, що ви вирушите в спільну подорож. Самотні Скорпіони знайдуть другу половинку серед старих знайомих.

Стрілець

Для Стрільців початок періоду сприяє інтенсивній трудовій діяльності та отриманню нових знань. У цій десятиденці ваша продуктивність зросте, найскладніші завдання будуть вам під силу. Головне - не розтрачуватися на порожні чвари, а впритул зайнятися досягненням поставлених цілей. Навчання буде проходити швидко і цікаво, а отримані знання знадобляться вже в другій липневій декаді. Наступні десять днів стануть періодом шансів і можливостей - постарайтеся їх не проґавити. Терплячі і ввічливі кар’єристи будуть винагороджені по заслугах, зірки обіцяють вам стрімкий злет у кар’єрі. Деяким Стрільцям вдасться попрактикуватися в нових областях, ваші професійні компетенції розширяться. Кінець липня дозволить вам поправити фізичне здоров’я та підкоригувати емоційний фон. Спортивні заняття і тривалі прогулянки посприяють поліпшенню загального стану.

Козеріг

У першій декаді типові Козероги займуться пошуком супутника життя або ж внесуть свіжу хвилю у вже сформовані стосунки. Це ідеальна пора для романтичних зустрічей у незвичайних місцях та перших побачень. Зміцненню внутрішньосімейних зв’язків Козероги присвятять весь свій вільний час у середині місяця. Особливо це стосується батьків, бабусь і дідусів, старших сестер і братів. Тим часом зірки радять частіше організовувати спільні рухливі ігри, займатися плаванням та іншими спортивними заходами. Таким чином ви не тільки згуртуєте всю сім’ю, а й зміцните власний імунітет, а також здоров’я рідних і коханих. Третя десятиденка може принести погіршення емоційного стану і навіть нервові зриви. Атмосфера у професійній сфері буде вас обтяжувати. Зірки рекомендують вирушити в далеку подорож, щоб відновити втрачену енергію і зарядитися яскравими враженнями.

Водолій

Першу третину місяця Водолії присвятять благоустрою домашнього гніздечка або дачі. Причому всі ініціативи будуть іти виключно від вас самих, тому від рідних людей не варто вимагати занадто багато. Найскладнішу частину роботи доведеться виконувати саме вам, лише в цьому випадку конфліктів з ріднею або супутником життя не виникне. Самостійність і завзятість знадобляться типовим Водоліям в середині липневого періоду. У ці дні ви можете отримати перспективну і дуже прибуткову пропозицію ділового характеру. Не бійтеся відповідальності, ви відмінно впораєтеся із будь-якими завданнями без стороннього втручання. Крім того, близькі люди і друзі готові підтримати усі ваші починання. Остання третина липня пройде у розміреному темпі. Господарські роботи краще завершити до кінця місяця, інакше ці процеси затягнуться до пізньої осені.

Риби

Рибам у липні зірки обіцяють безліч поїздок у першій декаді місяця. Часті переміщення будуть пов’язані з кар’єрним розвитком і збільшенням рівня доходів. Особливо це стосується тих представників знаку, чия професія пов’язана з творчістю. Тим часом саме в цій частині місяця рекомендується розпочинати власну справу - липневі стартапи принесуть гарантований успіх. Друга третина періоду дозволить типовим Рибам спілкуватися більш розкуто і відкрито висловлювати оточуючим власну точку зору. Багато Риб нарешті навчаться говорити «ні», а хтось, навпаки, пізнає мистецтво дипломатії. Ваш соціальний і професійний авторитет зміцниться, що позитивно позначиться на поточних справах. Події третьої декади будуть пов’язані з любовними зустрічами, першими побаченнями і романтичним дозвіллям із супутником життя. Це найбільш гармонійна і спокійна фаза другого літнього місяця для Риб.

0    424     27.06.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!