Якiсть життя

на попередню сторiнку

Гороскоп на червень

Гороскоп на червень

Овен

У житті Овнів може відбутися невеликий спад. Він утвориться під впливом не дуже вдалих обставин, які спричинять безліч труднощів з дітьми і ускладнять любовні справи. На початку червня може з’явитися необхідність у невідкладних поїздках, ви можете отримати несподівані звістки. Ближче до середини місяця вас, ймовірно, спантеличать великою кількістю роботи, а також ви повинні будете подолати всілякі перешкоди. Незважаючи на труднощі, за цей проміжок часу ви дізнаєтеся багато нової та корисної інформації, придбаєте неоціненний досвід і знання, знайдете нові способи вирішення буденних справ. В останню декаду червня життя увійде в звичне русло. Тепер можна буде зайнятися родиною та приділити увагу друзям. В останні дні червня ви витратите багато сил, щоб розібратися з накопиченими домашніми проблемами. Вашу свободу обмежать турботи про батьків і близьких родичів. У ці дні небажано також планувати поїздки, а якщо у вас намічається відпустка, її варто провести ближче до дому. У червні настає найсприятливіший час для того, щоб приділити увагу дітям, допомогти їм з навчанням, поправити здоров’я і зайнятися їх вихованням.

Тілець

У червні ви нарешті зможете зайнятися вирішенням своїх проблем в особистому житті. Жінкам Овнам варто задуматися про зміну іміджу, переглянути погляди щодо своєї зовнішності і умов життя, знайти нових друзів і однодумців. У перший тиждень місяця варто обмежити покупки. Це найкращий час для вирішення сімейних і особистих проблем. Ви можете отримати неприємні звістки, можливе тимчасове погіршення здоров’я. У цей же час, через ваше марнотратство може виникнути незначна фінансова криза. Щоб цього уникнути, серйозніше ставтеся до своїх витрат - спробуйте створити недоторканний запас грошей на «чорний день». У середині червня ви, ймовірно, відчуєте невеликий занепад сил, який може бути пов’язаний з погіршенням здоров’я, проблемами в особистому та сімейному житті. Є велика ймовірність виникнення певних обмежень і перешкод. Остання декада місяця принесе вам значні поліпшення у всіх сферах життя. Головні події літа вже будуть заплановані, а вам тепер залишиться розслабитися, і не поспішаючи зайнятися вирішенням своїх питань. Запам’ятайте, що не тільки у червні, але й протягом всього літа, Тільцям треба поберегти своє здоров’я. Не варто перенапружуватися і завантажувати себе непосильною роботою як у місті, так і на дачній ділянці.

Близнюки

Близнюкам червень не буде приносити невиправдану удачу і легке вирішення питань. Навпаки, саме їхнє життя у цей час повинно досить сильно змінитися. Швидше за все, ви самі цього захочете і будете сприяти змінам на особистому фронті і у трудовій діяльності, захочете позбавити себе від старих обставин і стосунків, які заважають подальшим перспективам, забажаєте переглянути свої погляди та ідеї, які ще зовсім недавно здавалися непорушними істинами. Якщо до середини місяця ви не будете активно займатися своїм життям, то воно залишиться таким же тихим і стабільним, без істотних змін у ту чи іншу сторону. Варто звернути увагу на те, що до початку другої декади червня на вас можуть очікувати дуже складні поїздки, неприємності і сварки з представниками інших держав, проблеми з законом. У другій декаді місяця чорна смуга життя залишиться в минулому. Цей час принесе з собою поліпшення здоров’я, успішне завершення справ і вирішення питань, яким раніше ви не могли приділити належної уваги. В останні дні червня на вас очікують приємні звістки і події на особистому фронті.

Рак

Початок червня принесе Ракам багато важливих подій. У перші дні місяця люди, народжені під цим знаком, знайдуть нові і досить корисні інтереси і знайомства, досягнуть довгоочікуваного порозуміння з дітьми і близькими родичами, почнуть потроху вирішувати питання, пов’язані з облаштуванням будинку і сімейними стосунками. До кінця першої декади червня ви можете спокійно купувати автомобілі, предмети домашнього інтер’єру, сміливо вирушати у поїздки - вони будуть вдалими. Добре в цей час спробувати налагодити стосунки з родичами і зміцнити ділові зв’язки. Перші й останні дні місяця однаково вдалі як для успішного ведення бізнесу, так і для встановлення порядку і миру в домі, досягнення взаєморозуміння з близькими і успішного саморозвитку. До початку третьої декади ви не повинні бути занадто активними. У цей час краще набиратися сил і відновлювати своє здоров’я, приділяти увагу духовному розвитку. Час активно діяти настане у двадцятих числах червня. В останні дні місяця поліпшиться сімейний достаток, ви підвищите свій авторитет і досягнете значного впливу на суспільне життя. Червень не дуже вдалий період для вирішення питань в особистому житті. Вам краще постаратися завести корисні знайомства серед впливових людей і частіше виходити в світ. Багато приємних подій почнуться вже в кінці місяця.

Лев

Червень для Левів складно назвати особливо успішним. У цей час багато представників знаку в повній мірі покажуть свій характер і силу волі, хоробро протистоятимуть будь-яким труднощам на роботі, їм постійно будуть доручати найважчі завдання. У середині місяця необхідно подбати про своє здоров’я, слід більше уваги приділити відпочинку, не хапатися за додаткову непосильну роботу. Саме зараз на Левів можуть звалитися серйозні і несподівані проблеми. У цьому місяці вони можуть докорінно змінити свою кар’єру, суттєві зміни відбудуться і у веденні власного бізнесу. У цей час варто подбати про свою репутацію, щоб уникнути неприємних наслідків. Може погіршитися самопочуття і моральний стан через нервові перевантаження. На вас можуть покласти додаткову відповідальність, з якою ви обов’язково впораєтеся. Після цих подій чекайте серйозних змін у житті. У червні підвищена вірогідність травматизму, тому будьте обережні і дотримуйтесь техніки безпеки.

Діва

До середини червня у Дів буде не зовсім сприятливий період. Це час змін, несподіваних дій з боку знайомих вам людей. У перших числах місяця можуть виникнути проблеми на роботі і у навчанні, конфлікти з керівництвом, розбіжності в сімейному житті, труднощі у зв’язках із зовнішнім світом і загроза втрати репутації - людей будуть насторожувати деякі ваші дії і вчинки. До другої декади червня вам доведеться дотримуватися певних рішень і принципів, розраховуватися з накопиченими боргами у професійній сфері і на особистому фронті, відкласти на невизначений час свої заплановані справи. Але не турбуйтеся передчасно - в подальшому у вас не намічається ніяких серйозних труднощів. Уже після двадцятих чисел вас порадують приємні новини. На вас чекають привабливі плани, друзі і близькі нададуть потрібну підтримку, що принесе удачу у справах. Але поки що деякі питання і справи зупиняться на тривалий час і ви будете змушені ретельно займатися ними до кінця наступного місяця.

Терези

У цьому місяці вас будуть цікавити різноманітні поїздки, ви захочете отримати освіту і розширити сферу своєї діяльності. Терези зрозуміють, що вони завдяки власним зусиллями здатні багато чого опанувати. До середини червня удача обходитиме вас стороною - заплановане натрапить на безліч перешкод, ви будете змушені в чомусь себе стримувати. До другої декади краще не відкривати спільний бізнес і не вкладати гроші абикуди - це буде невигідно і навіть загрожує великими неприємностями. На особистому фронті буде панувати невизначеність, зникне бажання спілкуватися через погане самопочуття. Із середини місяця ваше терпіння буде винагороджено великою удачею - ви можете придбати щось приємне і корисне, з’являться успішні ділові партнери та корисні знайомі. В останню декаду червня можуть також з’явитися цікаві ідеї у професійній діяльності, відбудуться позитивні зміни у вашому житті. З бізнесом і діловими планами краще не поспішати до наступного місяця. Те ж саме стосується і особистих справ, а також стосунків з родичами.

Скорпіон

Для Скорпіонів цей місяць буде дуже непростим. У цей час з’явиться жага до розкішного життя і бажання витрачати гроші на дрібниці, через це у представників знаку можуть зіпсуватися стосунки з родичами і коханими людьми. До кінця другої декади червня вам доведеться пережити чимало труднощів і проблем. На особистому фронті не все добре, навіть можливі розставання. У професійній діяльності на зміну одним проблемам будуть приходити інші. Але не варто впадати у відчай - буде свято і на вашій вулиці, обставини зміняться на краще, особливо у першій і останній декадах червня. У перші дні місяця ви зможете без зусиль розібратися з діловими питаннями, успішними будуть відрядження і ділові поїздки, добре зайнятися здобуванням освіти, налагодити контакти з представниками інших країн. В останні дні червня Скорпіони позбудуться більшості проблем, серед них і в фінансових питаннях. Вони отримають достатню кількість щасливих хвилин за своє терпіння і витримку.

Стрілець

Стрільці переживуть у червні один із найважчих періодів року, особливо в першій половині місяця. Зовсім раптово вас можуть спіткати великі фінансові втрати, можливі сварки з оточуючими людьми, що не найкращим чином позначиться на вашому здоров’ї та взаєморозумінні з друзями і родичами. Деякі представники цього знаку можуть вступити у відкрите протистояння зі своїм колективом і громадськістю. Ваша репутація і вплив трохи ослабнуть, у цей час навіть творча робота буде здаватися важкою і буденною. До середини місяця здійснення будь-яких задумів не буде вдалим і принесе тільки збитки, але вже через декілька днів все повинно зміниться на краще. Ви зможете більш вільно діяти і будувати будь-які плани, вирішувати важливі питання. Ваші муки повністю закінчаться вже до кінця другої декади червня, настане спокійне стабільне життя, а ближче до кінця місяця ви досягнете гармонії у коханні і сімейних стосунках, познайомитеся з корисними людьми.

Козеріг

Перший місяць літа у Козерогів буде спокійним і розміреним. Незважаючи на це, червень стане періодом дуже важливих змін у сімейних взаєминах, стосунках з партнерами по бізнесу і навколишнім світом. У цьому місяці ви закладаєте фундамент на найближче майбутнє, вам захочеться повністю поміняти коло своїх знайомих. Успішним буде налагодження ділових зв’язків із зарубіжними і регіональними партнерами по бізнесу. До середини червня ви не повинні брати участь у заходах, які несуть фінансові та інші види ризиків. Будьте скромнішими у своїх бажаннях - в іншому випадку на вас чекають неприємності. Жінкам Козерогам у цей період не варто «ганятися» за модою - такі покупки стануть для них не дуже вдалими. Друга половина червня, нарешті, принесе довгоочікувану удачу у всіх сферах життя, що сприятиме вирішенню проблем, які накопичилися. В останню декаду місяця настане найсприятливіший час, щоб відпочити і зайнятися вирішенням сімейних проблемам, а також для пошуку нових занять і захоплень, знайомства з цікавими і корисними людьми.

Водолій

Червень для Водолія буде легким на підйом. Вам вдасться успішно реалізувати навіть старі проекти, на які ви давно махнули рукою. Але життя поставить вас перед вибором, тож відмовлятися навіть від дрібних завдань не слід. Навігатором у професійному океані будуть здорові амбіції, неординарні рішення і фінансові вкладення. У червні зустрінуться гідні й надійні люди. Якщо налагодите з ними співпрацю, то вийдете зі складних ситуацій переможцем. Головне - відповідальний підхід і пунктуальність у робочій сфері. В особистому житті почуття почнуть переливатися через край. Але вже до середині червня накопичиться емоційна втома. Щоб вона не перейшла у спустошеність, постарайтеся відволіктися від подій особистого життя, наприклад, на вирішення побутових питань. Одиноким Водоліям зірки радять не боятися брати ініціативу в свої руки. Якщо хтось подобається - першими зробіть крок до зближення. У червні деякі Водолії отримають пропозицію руки і серця, хтось вийде заміж (одружиться), а хтось вперше стане батьками.

Риби

Перший місяць літа стане для Риб дуже важливим. Ви знову перебуватимете в центрі подій і сприятимете позитивним змінам у всіх сферах свого життя. Але занадто не спокушайтеся, адже на початку червня вас вразять своєю раптовістю і несподіванкою певні події в житті родичів або друзів. Звичний темп життя може змінитися через непередбачувані поїздки або стресові ситуації у сімейному житті чи на роботі. Перший тиждень місяця, незважаючи ні на що, буде вдалим для спілкування з корисними людьми і творчими особистостями. Але до початку другої декади певні обставини впливатимуть на всі ваші задуми і дії. Лише в останні дні місяця Риби нарешті зможуть приділити увагу собі і дітям, присвятити вільний час відпочинку, знайти нові рішення у своїй професійній діяльності. На вас також чекає безліч приємних і радісних зустрічей, непередбачуваних і цікавих подій, гармонія в особистому житті і стосунках з родичами.

0    254     31.05.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!