Якiсть життя

на попередню сторiнку

Щоб місця для голосування були безпечними, варто потурбуватись про виконання правил

Щоб місця для голосування були безпечними, варто потурбуватись про виконання правил

31 березня поточного року українці вибиратимуть Президента держави. Тож, наразі фахівці Олександрійського МРВ У ДСНС в області проводять перевірки протипожежного стану об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці, аби забезпечити безпеку виборців та громадян, які будуть задіяні у цьому процесі.

Зокрема, виборчі дільниці мають бути забезпечені не менше ніж двома евакуаційними виходами, де двері повинні відкриватися у напрямку виходу людей із приміщення, на шляхах евакуації ні в якому разі не можна складати ніякі предмети, щоб не створювати перешкод вільному руху людей, а килимові доріжки необхідно надійно прикріпити до підлоги.

Системи та установки пожежної сигналізації, протидимного захисту та пожежогасіння повинні бути у справному стані. Треба, щоб на території об’єктів чи поблизу них були справні джерела протипожежного водопостачання (гідранти, водойми, водонапірні башти, тощо). дільниці забезпечуються первинними засобами пожежогасіння з розрахунку 2 вогнегасники в зал для голосування, по одному в інші кімнати та на шляхах евакуації - коридорах, по одному на початку та в кінці.

Розміщувати їх необхідно на видних місцях на висоті не менше 1,5 метра від рівня підлоги. Біля телефонних апаратів встановлюються таблички з номером виклику пожежно-рятувальної  служби «101». Також з керівниками та персоналом об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці, рятувальники проводять бесіди та інструктажі, щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій у разі виникнення пожежі.

Фахівець 2 ДПРЗ С.Шабанова

0    121     11.03.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!