Якiсть життя

на попередню сторiнку

Шановні споживачі електроенергії!

Шановні споживачі електроенергії!

Олександрійський РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» попереджає, що у жовтні 2018 р. буде проведене планове експлуатаційне обслуговування електричних мереж. В звязку з цим матимуть місце перерви електропостачання, терміни яких не перевищуватимуть 12 годин, по наступних вулицях:

1 жовтня 

м.Олександрія: вул.Г.Усика 39,41,43, вул.Захисників України 40, вул.Г.Сокальського 32а,

с.Ново-Дмитрівка: вул.Квітнева

с.Попельнасте: вул.Шевченка,

с.Замфіровка: вул.Лісова, вул.Енгельса,

с.Бутовське: вул.Нагірна, вул.Житомирська, вул.Миру, вул.Бутовська, вул.Київська,  вул.Садова, вул.Польова,

вул.Молодіжна,   вул.Калинівська, вул.Шевченка,

с.Костянтинівка: вул.Братська,вул.Голуба,вул.Вишнева,вул.Центральна, вул.Садова, вул.Степова, 

02 жовтня:

м.Олександрія: вул.Сонячна 7, 4-30, вул.Степова 1-1/8,17-37, 60-90, вул.Холодноярська 61-89, 64-100, вул.Чонгарська

85-123, 82-116, пров.Кармелюка 59-93, 22-58, вул.Хасанська 41-61, 60-80, пров.Лермонтова 7-29, 2, пров.Сонячний 13

15,пров.Степовий 4,26, 9, вул.Шкільна 13-15, 12-14, вул.Кременчуцька 51-107,36-130, вул.Декабристів 43-121,40-132,

вул.В.Никифорова 1-17,2-22, пров.Яковенка 1-9,2, Користівське шосе 2,2а, 4, Кременчуцьке шосе 1,

смт.Нова Прага: вул.1-го Травня,

с.Андріївка: вул.Степова,

с.Попельнасте: вул.Партизанська, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Садова, вул.Перемоги, вул. Зоряна,

вул.Л.Українки, вул.Таврійська, вул.Жовтоводська,  вул.Тиха, вул.Соборна,

с.Олександрівка: вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Паркова, вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Садова,

с.Запоріжжя: вул.Лісова, вул.Грушевського, вул.П.Сагайдачного,

с.Новоулянівка(Володимиро-Улянівка): вул.Вишнева, вул.Центральна,

с.Недогарки: вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка,

 с.Глибоке: вул.Баранова,

с.Мар’ївка: вул.Кошового, вул.Нагірна, вул.Лісова,

с.Вільний Посад: вул.Мочалова

с.Трудівка: вул.Берегова,  вул.Кошового,

с.Дівоче Поле: вул.Підгірна,  вул.Зелена, вул.Гагаріна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Молодіжна,

с.Ново-Золотарівка: вул.Вишнева,

с.Петрозагір’я: вул.Макаренка, вул.Вишнева, вул.Козацька, вул.Пушкіна

03 жовтня:

м.Олександрія: вул.Декабристів 1-41, 2-38, пр.Соборний 7-23,26, вул.Студентська 46, вул.Кремен-чуцька 30,40,

с.Звенигородка: вул.Бр.Петриченків 29-69, 38-110, вул.Шевченка 33-65, 24-84, вул.Попова 45-63б, 34-44, вул.Шкільна

9,2-4, вул.Центральна 2а-20, вул.Перемоги 1-63, вул.Зоряна 12,

смт.Нова Прага: вул.Волошкова, вул.Кленова, вул.Толстого,  

с.Ново-Дмитрівка: вул.Квітнева

с.Пустельниково: вул.Польова, вул.Лісова, вул.Берегова

с.Попельнасте: вул.Партизанська, вул.Степова, вул.Шевченка, вул. Садова, вул. Зоряна, вул.Пере-моги,

вул.Л.Українки, вул.Таврійська, вул.Жовтоводська, вул.Тиха, вул.Соборна,

с.Олександрівка: вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Паркова, вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Садова,

с.Запоріжжя: вул.Лісова, вул.Грушевського, вул.П.Сагайдачного,

с.Новоулянівка(Володимиро-Улянівка): вул.Вишнева, вул.Центральна,

с.Недогарки: вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка,

 с.Глибоке: вул.Баранова,

с.Мар’ївка: вул.Кошового, вул.Нагірна, вул.Лісова,

с.Вільний Посад: вул.Мочалова

с.Трудівка: вул.Берегова,  вул.Кошового,

с.Дівоче Поле: вул.Підгірна,  вул.Зелена, вул.Гагаріна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Молодіжна,

с.Ново-Золотарівка: вул.Вишнева,

с.Петрозагір’я: вул.Макаренка, вул.Вишнева, вул.Козацька, вул.Пушкіна

04 жовтня:

м.Олександрія: вул.Яблунева 3-53, 2а-54, пров.Пугачова 1, вул.Червона 1-51, пров.Курганний 2, пров.Разіна 1-5, 2-2а,

вул.Козацький шлях 83-85, вул.Запорізька 33-77,32-42, вул.Пушкіна 59-97,48-102, пров.Грузина 1-17, 2-22,

пров.Копиленка 1-13, 2-12, вул.Залізнична 29-51, 24-48, вул.М.Бендерова 89-95, 78-86а, вул.Єфремова 1-23, 2-14,

с.Звенигородка: вул.Бр.Петриченків 29-69, 38-110, вул.Шевченка 33-65, 24-84, вул.Попова 45-63б, 34-44, вул.Шкільна

9,2-4, вул.Центральна 2а-20, вул.Перемоги 1-63, вул.Зоряна 12, 

смт.Нова Прага: вул.Волошкова, вул.Кленова, вул.Толстого, 

смт.Приютівка: пр.Дружби, вул.Кожедуба,  вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, вул.1-го Травня, вул.Вільна,

вул.Зелена, вул.Гагаріна,  пров.Вільний,  пров.Титова,

с.Ново-Дмитрівка: вул.Квітнева

с.Попельнасте: вул.Шевченка,

с.Олександрівка: вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Паркова, вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Садова,

с.Запоріжжя: вул.Лісова, вул.Грушевського, вул.П.Сагайдачного,

с.Новоулянівка(Володимиро-Улянівка): вул.Вишнева, вул.Центральна,

с.Недогарки: вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка,

 с.Глибоке: вул.Баранова,

с.Мар’ївка: вул.Кошового, вул.Нагірна, вул.Лісова,

с.Вільний Посад: вул.Мочалова

с.Трудівка: вул.Берегова,  вул.Кошового,

с.Дівоче Поле: вул.Підгірна,  вул.Зелена, вул.Гагаріна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Молодіжна,

с.Ново-Золотарівка: вул.Вишнева,

с.Петрозагір’я: вул.Макаренка, вул.Вишнева, вул.Козацька, вул.Пушкіна

05 жовтня:

с.Звенигородка: вул.Бр.Петриченків 29-69, 38-110, вул.Шевченка 33-65, 24-84, вул.Попова 45-63б, 34-44, вул.Шкільна

9,2-4, вул.Центральна 2а-20, вул.Перемоги 1-63, вул.Зоряна 12, 

смт.Приютівка: вул.Набережна, вул.Робоча, вул.Гоголя, вул.Гагаріна, вул.Затишна, вул.При-вокзальна,

пров.Олександрійський,

с.Протопопівка: вул.Садова, пров.Козацький, вул.Козацька, пров.Зелений, вул.Зелена,  пров.Водо-качний,

вул.Водокачна,

с.Попельнасте: вул.Шевченка,   

с.Шарівка: вул.Миру, вул.Лісова, пров.Миру,вул.Привокзальна, вул.Новопражська, вул.Пушкіна, вул.Зелена,

пров.Зелений, вул.Молодіжна, вул.Садова,

с.Олександро-Пащенково: вул.Ломоносова,

с.Гайове: вул.Пушкіна,вул.Дружби,пров.Гагаріна,вул.Вишнева,вул.Гагаріна,вул.Шкільна, вул.Шев-ченка,

вул.П’ятихатки,

с.Квітневе: вул.П’ятихатки, вул.Степова, вул.Гоголя, вул. Миру,

08 жовтня:

м.Олександрія: вул.Київська 127-177, 114-164, вул.Б.Хмельницького 137-167,148-178, вул.Г.Логвина 133-163,136-166,

вул.Коцюбинського 1,2-32, вул.70р.Перемоги 1-41, вул.Театральна 1-49, 2-50, вул.Чорноліська 1-27,2-22,

вул.Ціолковського 21-41, 26-46, пр.Соборний 95-101, вул. Міліцейська 57,Користівське шосе 2,2а, 4, пров.Степовий

4,26,Кременчуцьке шосе 1,вул. Степова 1-1/8,

смт.Приютівка: вул.Набережна, вул.Робоча, вул.Гоголя, вул.Гагаріна, вул.Затишна, вул.При-вокзальна,

пров.Олександрійський,  

с.Червона Кам’янка: вул.Першотравнева,

смт.Нова Прага: вул.Золотий Яр,

с.Олександрівка: вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Паркова, вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Садова,

с.Запоріжжя: вул.Лісова, вул.Грушевського, вул.П.Сагайдачного,

с.Новоулянівка(Володимиро-Улянівка): вул.Вишнева, вул.Центральна,

с.Недогарки: вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка,

 с.Глибоке: вул.Баранова,

с.Мар’ївка: вул.Кошового, вул.Нагірна, вул.Лісова,

с.Вільний Посад: вул.Мочалова

с.Трудівка: вул.Берегова,  вул.Кошового,

с.Дівоче Поле: вул.Підгірна,  вул.Зелена, вул.Гагаріна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Молодіжна,

с.Ново-Золотарівка: вул.Вишнева,

с.Петрозагір’я: вул.Макаренка, вул.Вишнева, вул.Козацька, вул.Пушкіна

с.Соніно: вул.Весела, вул.Пайова,

с.Куколівка: вул.Центральна, вул.Берегова, вул.Квітнева, вул.Вишнева, вул.Степова, вул.Київська,  вул. Щастя, 

вул.Молодіжна, вул.Крилова, вул.Миру,

с.Солов’ївка: вул.Квітнева, вул.Шевченка, вул.Першотравнева

09 жовтня:

м.Олександрія: вул.Братська 25-47,55,20, пров.Шахунянца 1-23, 2-4, вул.Бульварна 36-40, вул.Яр-маркова 1-47, 2-22,

вул.Г.Усика 51,71,83-97, 58-60,88, вул.Діброви 38-42,65, пл.Соборна 17, вул.Першотравнева 53,55, вул.М.Бендерова 6,

пр.Будівельників 34,34а,36, вул.Миру 72,

смт.Приютівка: вул.Набережна, вул.Робоча, вул.Гоголя, вул.Гагаріна, вул.Затишна, вул.При-вокзальна,

пров.Олександрійський,  

с.Червона Кам’янка: вул.Першотравнева,

с.Шарівка: вул.Молодіжна,

с.Квітневе: вул.Степова, вул.Гоголя,

с.Олександрівка: вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Паркова, вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Садова,

с.Запоріжжя: вул.Лісова, вул.Грушевського, вул.П.Сагайдачного,

с.Новоулянівка(Володимиро-Улянівка): вул.Вишнева, вул.Центральна,

с.Недогарки: вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка,

 с.Глибоке: вул.Баранова,

с.Мар’ївка: вул.Кошового, вул.Нагірна, вул.Лісова,

с.Вільний Посад: вул.Мочалова

с.Трудівка: вул.Берегова,  вул.Кошового,

с.Дівоче Поле: вул.Підгірна,  вул.Зелена, вул.Гагаріна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Молодіжна,

с.Ново-Золотарівка: вул.Вишнева,

с.Петрозагір’я: вул.Макаренка, вул.Вишнева, вул.Козацька, вул.Пушкіна

с.Соніно: вул.Весела, вул.Пайова,

с.Куколівка: вул.Центральна, вул.Берегова, вул.Квітнева, вул.Вишнева, вул.Степова, вул.Київська,  вул. Щастя, 

вул.Молодіжна, вул.Крилова, вул.Миру,

с.Солов’ївка: вул.Квітнева, вул.Шевченка, вул.Першотравнева

10 жовтня:

м.Олександрія: вул.Братська 25-47,55,20, пров.Шахунянца 1-23, 2-4, вул.Бульварна 36-40, вул.Яр-маркова 17-47, 16

22, вул.Г.Усика 51,71,83-97, 58-60,88, вул.Діброви 38-42,65, пл.Соборна 17,

смт.Приютівка: вул.Набережна, вул.Робоча, вул.Гоголя, вул.Гагаріна, вул.Затишна, вул.При-вокзальна,

пров.Олександрійський,  

с.Куколівка: вул.Київська, 

смт.Нова Прага: вул.Волошкова, вул.Кленова, вул.Толстого,

с.Войнівка: вул.Центральна,  вул.Шевченка, вул.Миру, вул.Чалого

с.Олександрівка: вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Паркова, вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Садова,

с.Запоріжжя: вул.Лісова, вул.Грушевського, вул.П.Сагайдачного,

с.Новоулянівка(Володимиро-Улянівка): вул.Вишнева, вул.Центральна,

с.Недогарки: вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка,

 с.Глибоке: вул.Баранова,

с.Мар’ївка: вул.Кошового, вул.Нагірна, вул.Лісова,

с.Вільний Посад: вул.Мочалова

с.Трудівка: вул.Берегова,  вул.Кошового,

с.Дівоче Поле: вул.Підгірна,  вул.Зелена, вул.Гагаріна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Молодіжна,

с.Ново-Золотарівка: вул.Вишнева,

с.Петрозагір’я: вул.Макаренка, вул.Вишнева, вул.Козацька, вул.Пушкіна

с.Соніно: вул.Весела, вул.Пайова,

с.Куколівка: вул.Центральна, вул.Берегова, вул.Квітнева, вул.Вишнева, вул.Степова, вул.Київська,  вул. Щастя, 

вул.Молодіжна, вул.Крилова, вул.Миру,

с.Солов’ївка: вул.Квітнева, вул.Шевченка, вул.Першотравнева

12 жовтня:

м.Олександрія: Користівське шосе 2,2а, 4, пров.Степовий 4,26,Кременчуцьке шосе 1, вул.Степова 1-1/8,

вул.Світловодська 83-85,82-116, вул.Полтавська 91-135,82-142, вул.Шкільна 6, вул.Тур-генєва 1-9,4-6, пров.І.Богуна

39-99,40-102, вул.Іванівська 3-9,6-8, вул.О.Скічка 143,145, вул. Верхньо-Головківська 101,120,

смт.Приютівка: вул.Набережна, вул.Робоча, вул.Гоголя, вул.Гагаріна, вул.Затишна, вул.Привок-зальна,

пров.Олександрійський,  

с.Тарасівка: вул.Сорокіна,

смт.Нова Прага: вул.Волошкова, вул.Кленова, вул.Толстого,  

16 жовтня:

м.Олександрія: вул.Миру 38,40, вул.Знам’янська 117-185, вул.Київська 105-125, 90-110, вул.Б. Хмельницького

10135,118-146, вул.Г.Логвинова 93-131, 98-134, пл.Знам’янська 1-19, 2-22, вул.Флотська 3-21, 2-16а, вул.Ціолковського

1-19, 2-24, вул.Ярмаркова 46,50,вул.Г.Усика 56,

смт.Приютівка: вул.Набережна, вул.Робоча, вул.Гоголя, вул.Гагаріна, вул.Затишна, вул.Привок-зальна,

пров.Олександрійський,  

с.Тарасівка: вул.Сорокіна,

с.Олександрівка: вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Паркова, вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Садова,

с.Запоріжжя: вул.Лісова, вул.Грушевського, вул.П.Сагайдачного,

с.Новоулянівка(Володимиро-Улянівка): вул.Вишнева, вул.Центральна,

с.Недогарки: вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка,

 с.Глибоке: вул.Баранова,

с.Мар’ївка: вул.Кошового, вул.Нагірна, вул.Лісова,

с.Вільний Посад: вул.Мочалова

с.Трудівка: вул.Берегова,  вул.Кошового,

с.Дівоче Поле: вул.Підгірна,  вул.Зелена, вул.Гагаріна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Молодіжна,

с.Ново-Золотарівка: вул.Вишнева,

с.Петрозагір’я: вул.Макаренка, вул.Вишнева, вул.Козацька, вул.Пушкіна

 Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

  Адміністрація  Олександрійського РЕМ

0    86     14.09.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!