Якiсть життя

на попередню сторiнку

Безпечний і доступний підробіток в Олександрії: надійний сервіс для містян

Безпечний і доступний підробіток в Олександрії: надійний сервіс для містян

Ситуації бувають різні: комусь потрібна додаткова робота, щоб доповнити зарплатню, а хтось просто не може працювати на постійній роботі, тому шукає тимчасові варіанти. Незалежно від цього, сучасний ринок послуг дозволяє заробляти всім зацікавленим людям. Різноманітний разовий підробіток в Олександрії можна знайти на Kabanchik.ua – сайті всеукраїнського онлайн сервісу. Він допомагає замовникам послуг і виконавцям швидше і зручніше знаходити один одного. Зараз на проекті зареєстровано більше 50 тисяч замовників – то ж варіантів для заробітку завжди достатньо.

Як працює сервіс?

Щоб знаходити підробіток, більше не треба витрачати час на газетні оголошення та інші джерела. Сервіс приваблює велику кількість замовників послуг – представників бізнес-сфери і містян, яким потрібні професійні помічники. Вакансії від них мають вигляд завдань, в яких задані вказані умови та об’єм роботи, сума оплати, терміни виконання. Інформацію про завдання система розсилає на пошту та через мобільні застосунки виконавців. Тож треба лише відслідковувати розсилку та подавати заявки на цікаві проекти – це не займає багато часу.

Головна перевага проекту – можливості підробітку для всіх зацікавлених. На сайті майже 1000 категорій – тут передбачені майже всі види послуг, різного напрямку і складності. Тому відповідні задачі зможуть брати у роботу люди без спеціалізації, ті, хто можуть витрачати на підробіток 1-2 години на день або професіонали, що готові багато працювати.


Які послуги найпопулярніші?

Серед великого різноманіття пропозицій є безперечні лідери. Так, найпопулярнішим спеціалістом на Kabanchik.ua є сантехнік: послуги приватного майстра замовляють найчастіше. Причому складність послуг різна: від механічного прочищення каналізації до монтажу нових ліній та під’єднання побутової техніки. Послуги сантехніка входять до категорії Домашній майстер, що включає також послуги електрика, слюсаря, мебляра. Серед інших поширених категорій:

  • ремонт техніки – відновлення роботи крупної побутової техніки та електронних пристроїв;
  • клінінгові послуги – переважно це звичайне або генеральне квартирне прибирання за допомогою професійних засобів;
  • кур’єрська доставка – прості задачі з перевезення покупок. Квітів, їжі, виконання інших подібних доручень;
  • розповсюдження рекламних листівок та інші послуги промоутера – легкий підробіток, переважно  для молоді;
  • ремонт квартир – окремі послуги або комплексні завдання з косметичного чи капітального ремонту;
  • фріланс – сучасний підробіток для людей, що володіють інтернет-професіями.


Переваги і перші кроки на сервісі

Припустимо, електрик хоче через Kabanchik.ua знаходити завдання на ремонтні та монтажні роботи (наприклад, підключення світильників або монтаж електричного щита). Що йому робити? Перш за все – зареєструватися на сайті, пройти перевірку даних і у процесі підписатися на відповідні до його навичок категорії. А ще не завадить встановити мобільний застосунок, щоб завжди відслідковувати нові завдання.

Представники сервісу контролюють якість завдань: всі сумнівні проекти видаляють, захищаючи виконавців від ризиків. У досвідчених замовників є навіть свій рейтинг та відгуки – можна прочитати їх перед тим, як подавати заявку.

Загалом тенденція переходу ринку послуг в онлайн є всебічною та, за думкою експертів, невідворотною. Шукати виконавців через Інтернет простіше і швидше – тому багато замовників обирають саме такий спосіб. Висновок простий – треба використовувати цю тенденцію і шукати підробіток саме за допомогою спеціалізованих онлайн-сервісів.

На правах реклами.

0    626     12.02.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!