Якiсть життя

на попередню сторiнку

Металевий стовп загрожує життю жителів багатоповерхівки, але комунальники та чиновники відсилають стареньких жителів будинку від одного кабінету до другого

Металевий стовп загрожує життю жителів багатоповерхівки, але комунальники та чиновники відсилають стареньких жителів будинку від одного кабінету до другого

У будинку навпроти міської стоматологічної поліклініки відірвався металевий стовп, який тримає дах на вході у під’їзд. Про це повідомила жителька п’ятиповерхівки, в якій і сталася ця подія та де побували журналісти газети.

20 липня по обіді у будинку №28 по вул. Перспективній літня мешканка будинку Михайленко Валентина Георгіївна сиділа на лавочці біля під’їзду й на неї раптово почав падати один з металевих стовпів, що тримав бетонний навіс над під’їздом. Свідками цієї події були й інші мешканці будинку, які змогли завадити падінню і власними зусиллями тимчасово закріпили його. Але остаточно це проблему не усунуло. Жінка, яку ледве не привалило важелезним стовпом, звернулась із заявою від мешканців будинку до комунального підприємства «Житлогосп» з проханням терміново відремонтувати ганок. В свою чергу у «Житлогоспі» заяву брати відмовились і сказали, що її будинок у черзі на капітальний ремонт і направили до управління житлово-комунального господарства. Там з’ясували телефоном, що це звернення не за адресою і треба все ж працювати комунальному підприємству. Але потім, передзвонивши ще комусь, повідомили жінці про те, що вони всі дані про цю подію передали головному інженеру «Житлогоспу», який має прийти і все виправити. Але минуло вже понад тиждень і ніяких дій не відбувається. Віри на слово чиновникам немає, бо вони з комунальниками з’ясовують хто кому винен і хто має працювати, проблема залишається невирішеною, а життя жителів багатоповерхівки під загрозою.

Кожного дня біля під’їзду збирається молодь, граються діти, відпочивають люди похилого віку. Тож доки ті, кому платять гроші жителі будинку чи платники податків, зволікають з ремонтом, мешканці будинку побоюються, що залізна труба може впасти та заблокувати вихід з під’їзду, або, ще гірше, завдати шкоди здоров’ю або життю людей.

Будинку, в якому сталася ця подія, вже 48 років, і навіси над іншими під’їздами теж почали руйнуватись, тож коли чергова труба буде загрожувати життю мешканців - можемо лише здогадуватись.

Юлія Пастух

0    2904     03.08.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!