Якiсть життя

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині завершено проведення навчань з територіальної оборони

На Кіровоградщині завершено проведення навчань з територіальної оборони

Протягом десяти днів на території нашої області проводились навчання з територіальної оборони, в рамках яких було проведено командно-штабні навчання під керівництвом командувача Сухопутних військ ЗСУ та підготовку особового складу загону територіальної оборони Голованівського району.

Під час зазначених навчань відпрацьовано систему злагодженості між органами військового управління, органами влади та правоохоронними органами під час планування та ведення територіальної оборони, а також спроможності органів влади та військового управління по формуванню та підготовці до виконання завдань за призначенням підрозділів територіальної оборони.

 Зокрема, на початку навчань було проведено практичний призов особового складу загону територіальної оборони Голованівського району, проведено його підготовку до застосування, а потім практичне його використання за призначенням для виконання основних завдань територіальної оборони, а саме: охорони та оборони важливих державних об’єктів і органів влади, несення служби на блок-постах, підтримання правового режиму воєнного стану.

Протягом зборів військовозобов’язані вдосконалювали рівень своєї військової підготовки з тактики ведення бою, особливо по боротьбі із диверсійно-розвідувальними групами, патрулювання місцевості як в польових умовах, так і в межах міста, відпрацювання дій під час несення служби на блок-постах, а також покращували навики надання невідкладної медичної допомоги, топографії та вогневої підготовки.

По завершенню зборів кращих учасників нагороджено грамотами і подяками вищого керівництва області і району та військового комісара Кіровоградського обласного військового комісаріату, а також направлено подання на заохочення близько 40 резервістів відзнаками командувачів Сухопутних військ Збройних Сил України та оперативного командування «Південь».

Військове керівництво області висловлює слова щирої подяки усім, хто долучився до організації, проведення та участі у навчаннях з територіальної оборони.

Фото і текст створено за матеріалами

Кіровоградського ОВК

0    2922     13.07.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!