Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські депутати підписали звернення до Президента України

Олександрійські депутати підписали звернення до Президента України

Сьогодні, 23 січня, на 71-й позачерговій сесії олександрійські депутати підписали звернення до Президента України з приводу останніх подій у Києві.

Проводив позачергову сесію міський голова Степан Цапюк. Він доповів, що на сесії присутні 34 депутата міської ради, представники міськвідділу і прокуратури, Димитрівський селищний голова, Звенігородський сільський голова, Пантаївський селищний голова, представники виконавчих органів влади, представники ЗМІ та виборці.

Депутати підтримали позицію Президента України Віктора Януковича. Проект рішення підтримали 37 депутатів міськради.

Ознайомитись з протоколом голосування та списком голосувальників можна нижче.1    934     23.01.2014
Loading...


Коментарі (1)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

rocС‚Ж…2013, 24.01.2014
Поки що не чутно повного аналізу, що ж насправді вивело людей на майдани і вулиці Києва? Незадоволених своїм життям достатньо по усій Україні, але не усі йдуть на Київ, що б творити там незаконні дії проти влади, хоча вона комусь і не подобається. Чому у столиці зібралися вихідці тільки із Західних регіонів України? Навіть у других містах виступають ті ж вихідці із Західних регіонів, створюючи хибну думку, що майдан у Києві підтримує уся Україна. У чому причина цих виступів? А причина лежить у позиції націоналістичної трійки опозиціонерів, і позиції Євросоюза і США., які використовують і направляють знедолені маси українців проти влади, переслідуючи кожен свої цілі: націоналісти ведуть боротьбу ЗА ВЛАДУ НАД (!!!) УКРАЇНОЮ, а Європа за землю і за те, що знаходиться у землі. Тепер питання, чи зможе нинішня влада без насилля повернути спокій у державі? Великий сумнів у цьому. Треба було до цього не допускати! Шлях до вирішення питання пропонувала Компартія - провести референдум, що б сам народ вирішив, що далі робити? Але і влада, і опозиція разом з Галичиною дружно завалили це питання! Тепер маємо результат. Де ж вихід? Західні регіони не хочуть жити по наших Законах, так давайте ми дамо їм таку можливість, але у межах свого західного регіону, не допускаючи поділу, або відділення цих земель від України. Із своєю фінансовою і іншими структурами. Зрозумійте, "злоякісну пухлину" вже прорвало!