Новини

на попередню сторiнку

Донька мера Олександрії зробила приватний ринок комунальним

Донька мера Олександрії зробила приватний ринок комунальним

Донька міського голови Олександрії Степана Цапюка Наталія Лазаренко внесла під час обідньої перерви до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно данні про те, що земля, яка знаходиться під приватним ринком «Айсберг» є тепер у користуванні  КП «Олександрійський центральний ринок».

В той же час реєстраційна служба мала у своєму розпорядженні ухвалу Господарського суду Кіровоградської області, щодо заборони реєстраційній службі Олександрійського міськрайонного управління юстиції здійснювати реєстрацію права користування земельної ділянки по вулиці Червоного Козацтва. В ухвалі йде мова про те, що до вирішення по суті судового спору між міською радою та ринком «Айсберг» ця ухвала і повинна діяти.

На підставі витягу з Держреєстру, який був зроблений через годину після реєстрації речових прав на ім’я директора комунального ринку Юрія Носа, контролери комунального ринку почали вимагати від підприємців оформлення ними абонементного талону за право користування торгівельним місцем.

За словами директора ТОВ «Айсберг» Андрія Сибірцева ці дії інакше ніж продовженням спроб рейдерського захоплення ринку назвати не можна. А.Сибірцев вважає, що дії комунального підприємства перебувають на межі закону, адже судовий спір між владою та ринком не завершився і тому вчиняти будь-які дії ніхто не має права.

Щодо незрозумілих дій реєстратора, керівник звернувся на «гарячу лінію» голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, а також з листами до прокуратури.

Підприємці ринку, з якими спілкувався журналіст «Олександрійських новин» вважають, що ніхто не має права вимагати з них додаткових грошей за те, що вони працюють на ринку. У них є відповідні договори та оплата за цими угодами з ТОВ «Айсберг».

Коментарі зі сторони комунального підприємства не вдалось отримати, бо зв’язку із директором КП «Олександрійський центральний ринок» немає.

Люди ж із написом «Охорона» на одязі, що тепер перебувають у вагончику перед ринком «Айсберг», теж відмовляються від коментарів, не вказуючи навіть хто є їхнім керівником і тільки посилаються на те, що зв’яжуться із керівництвом.

2    530     13.11.2013
Loading...


Коментарі (2)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

rocС‚Ж…2013, 14.11.2013
Як тут не згадати товариша Сталіна, одна тінь якого, враз би поставила на свої місця знахабнілих людців!
signorina, 15.11.2013
Блин, степан кириллович, вы смотрите как ваша дочь на вас похожа! Как много она у вас унаследовала и воровливость, и беспределничество, и беспорядочный половой образ жизни. Яблочко от яблоньки ...