Новини

на попередню сторiнку

Влада Олександрії хоче відібрати комерційний ринок «Айсберг»

Влада Олександрії хоче відібрати комерційний ринок «Айсберг»

Комерційний ринок «Айсберг» у центрі Олександрії влада вирішила зробити підрозділом комунального «Центрального ринку». 

Олександрійський виконком пропонує міській раді вилучити земельну ділянку під ринком у землі запасу, а потім цю ж ділянку передати КП «Олександрійський центральний ринок» у постійне користування для обслуговування продовольчого ринку. Також комунальне підприємство зобов’язали «підготувати пропозиції щодо подальшого функціонування ринку «Айсберг» як структурного підрозділу комунального підприємства».

Виконком також прийняв рішення з 14 серпня уповноважити комунальний ринок надавати ринкові послуги, здійснювати справляння плати за їх надання, забезпечити охорону та здійснювати санітарне утримання ринку.

Відповідні рішення прийнято виконкомом Олександрійської міської ради сьогодні, 8 червня 2013 року.

В обґрунтуванні рішення виконком зазначає, що ТОВ «Айсберг» тривалий час зволікає із укладенням договору оренди, а також те, що товариство звернулось до суду і, як зазначається у рішенні це «суперечить рішенню міської ради». Також виконком у преамбулі рішення визначає, що договір «по своїй природі є нікчемним».

Як нам прокоментував ситуацію директор ринка ТОВ «Айсберг» Анатолій Воробей, на сьогодні продовжується судовий спір щодо оренди земельної ділянки, оскільки ринок не згодний із встановленим для нього рівнем орендної плати у максимально можливому розмірі. Встановлення такого розміру, за словами представників ринку, негативно оцінюється і представниками регіонального підрозділу Антимонопольного комітету, які залучені до судового розгляду. Між тим ринок продовжує сплачувати за оренду землі за попередніми умовами договору.

Крім того, керівництву ринку не зрозуміло, яким чином буде справлятись плата за ринкові послуги, якщо укладені і діють чинні договори на надання таких послуг між підприємцями і ТОВ «Айсберг».

Нерухомість ринку належить товариству, тож яким чином представники комунального підприємства будуть порядкувати на ринку та на яких підставах – не зрозуміло.

Також адміністрація здивована самими рішенням, про імовірність прийняття яких адміністрація навіть не здогадувалась, а самі проекти не були опубліковані, як того вимагає закон «Про доступ до публічної інформації», тому у комерсантів не було часу оскаржити ці рішення влади.

Нагадаємо, нещодавно ринок закривали на деякий час контролюючі органи, а міська влада говорила про складні відносини із адміністрацією ринку. Потім ринок знову відкрився на численні прохання підприємців, а незабаром влада встановила нову орендну плату для ринку, в той час як деякі підприємці, які є у близькому оточенні нинішньої виконавчої влади, і в тому числі самого Олександрійського міського голови Степана Цапюка, навпаки отримали суттєві знижки на оренду для своєї особистої комерційної справи.

1    396     08.08.2013
Loading...


Коментарі (1)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

signorina, 09.08.2013
степану кирилловичу нужен рынок. Если не один, так другой. Не мэр, а базарная баба! И это номенклатура ПР.