Новини

на попередню сторiнку

Столичний експрес "Київ-Дніпропетровськ" знову матиме зупинку в Олександрії

Столичний експрес

Нарешті відбудеться те, чого так добивалися олександрійські міські депутати від фракції Партії Промисловців і Підприємців України. Швидкісні потяги "Інтерсіті +", що прийшли на заміну столичному експресу, який курсував між Києвом і Дніпропетровськом, знову зупинятимуться в Олександрії. 

Про це повідомив голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко під час зустрічі з представниками малого і середнього бізнесу.

- У процесі діалогу з керівництвом "Укрзалізниці" було досягнуто згоди про відновлення зупинки столичного експресу "Київ-Дніпропетровськ" на станції міста Олександрії, - зазначив керівник області.

Нагадаємо, що скасування зупинки швидкісного потягу на ст. Олександрія завдає неабияких незручностей олександрійцям, які зараз вимушені робити посадку на потяг та виходити з нього у сусідній Знам'янці. Тому депутати фракції ПППУ в Олександрійській міськраді неодноразово порушували питання необхідності зупинки швидкісного потягу в Олександрії і перед керівництвом "Укрзалізниці" і перед керівництввом області. Відтепер, сподіваємось, сполучення Олександрії з Києвом і Дніпропетровськом за допомогою швидкісних потягів нарешті буде відновлено.

Джерело: Кіровоградська ОДА

0    786     25.03.2013
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!