Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині припинено діяльність незаконних АЗС

На Кіровоградщині припинено діяльність незаконних АЗС

На Кіровоградщині припинено діяльність незаконних АЗС, повідомляють «Олександрійські новини».

Оперативним управлінням Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, в рамках операції «Акциз» та на виконання завдань протоколу засідання Кабінету Міністрів України №29 від 24.12.2019 року,  проведено комплекс заходів та припинено діяльність нелегальних автозаправних станцій на території Кіровоградської області. Про це інформує Головне управління ДФС у Кіровоградській області.

Станом на 8 січня 2020 року, в ході проведення вищезазначених заходів фактично припинено діяльність 16 незаконних АЗС та місць зберігання паливно-мастильних  матеріалів на території Кіровоградської області. Вилучено 30,7 тонн паливно-мастильних матеріалів та обладнання на загальну суму 4,1 мільйона гривень. Складено 8 протоколів за частини 5 статті 164 Кримінального Процесуального кодексу України, до Єдиного реєстру досудового розслідування внесено 3  матеріали за  ознаками правопорушень передбачених статті 272 Кримінального кодексу України. 

За результатами перевірок власниками добровільно демонтовано обладнання 2 АЗС, які не мали дозвільної документації. Відносно решти 14 автозаправних станцій за участі Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції, Управління ДСНС у Кіровоградській області  та інших державних  органів будуть прийматися рішення щодо легалізації їх діяльності, з відповідною сплатою податків, чи примусового демонтажу.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області звертається до громадян з проханням у разі наявності інформації щодо можливих фактів реалізації на території Кіровоградської області паливно-мастильних  матеріалів без дозвільних документів інформувати до чергової частини ГУ ДФС у Кіровоградській області за телефонами: (0522) 24-06-00, 

МТС (050) 758-42-69, Київстар (067) 702-56-06.


0    540     13.01.2020
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!