Новини

на попередню сторiнку

Приютівська амбулаторія отримала новий автомобіль екстреної медичної допомоги

Приютівська амбулаторія отримала новий автомобіль екстреної медичної допомоги

На Кіровоградщині, у селищі Приютівка Олександрійського району, Приютівська амбулаторія отримала новий автомобіль екстреної медичної допомоги Toyota Land Cruiser, повідомляють «Олександрійські новини».

3 січня, в рамках реалізації проєкту «200 швидких для України», що здійснюється з ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Фонду Рената Ахметова, Приютівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини отримала сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги, інформує офіційний сайт Приютівської об'єднаної громади.

«Приютівська амбулаторія отримала один з трьох автомобілів, які було передано Кіровоградській області в рамках проєкту «200 швидких для України». Завдяки цьому автомобілю, який обладнано за найкращими європейськими стандартами, ще більша кількість пацієнтів Приютівської об’єднаної територіальної громади отримуватиме якісну медичну допомогу» — зазначив Приютівський селищний голова Андрій Коломійцев та передав ключі від нового автомобіля завідувачу амбулаторії Андрію Данилюку.

Наданий спеціалізований транспорт — це новий автомобіль типу А на базі позашляховика Toyota Land Cruiser. Автомобіль обладнано висококласним устаткуванням та облаштований так, аби пацієнти перебували в максимально комфортних умовах.

Фото з сайту Приютівської ОТГ0    1037     03.01.2020
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!