Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому в листопаді купили нових авто на 5 мільйонів доларів

У Кропивницькому в листопаді купили нових авто на 5 мільйонів доларів

У Кропивницькому в листопаді купили нових авто на 5 мільйонів доларів, повідомляють «Олександрійські новини».

Минулого місяця у Кропивницькому та Кіровоградській області придбали понад 180 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 30 тисяч доларів.

Сума витрат у листопаді в регіоні склала $5 млн. Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault, яких зареєстрували 47 авто на суму $800 тис. Також мали попит Toyota і Skoda, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед авто В-класу жителі Кіровоградщини найчастіше купували Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Fiat Tipo. Універсал Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Лідером E-класу була Toyota Camry. Поміж позашляховиків найбільше продажів отримав кросовер Renault Duster, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Загалом, у листопаді українці придбали 8,5 тисяч нових автомобілів на суму 270 мільйонів доларів.  У порівнянні з листопадом минулого року продажі виросли на 20%. Серед цих авто були й «люксові» авто. Так, українці придбали два Mercedes S-Class Maybach по 240 тисяч доларів, два Bentley Bentayga по 300 тисяч доларів і три Rolls Royce Cullinan по 450 тисяч доларів.

Нагадаємо, у жовтні у Кропивницькому та Кіровоградській області придбали понад 200 нових автомобілів. Це на 25% більше проти жовтня минулого року.

Інфографіка і фото з сайту RST.ua


0    300     13.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!