Новини

на попередню сторiнку

Студенти Олександрійського коледжу запровадили електронний студентський квиток

Студенти Олександрійського коледжу запровадили електронний студентський квиток

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, Олександрійський коледж Білоцерківського національного аграрного університету долучився до послуги ПриватБанку та запровадив електронний студентський квиток у смартфоні, повідомляють «Олександрійські новини». Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області.

«Ми скористалися пропозицією ПриватБанку запровадити мобільний студентський квиток та поступово забуватимемо про пластик, — розповідає Олександр Бодяко, директор Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету. — ПриватБанк, із його досвідом розроблення власних нестандартних цифрових рішень, запропонував більше, ніж цифрову версію «традиційного» студентського пластикового квитка, це окремий додаток для студентів. Тепер разом з банком ми його будемо поступово наповнювати та розширювати. Настала ера цифрових технологій і ми повинні йти в ногу із сучасним світом».

Цифровий студентський квиток у смартфоні — це спеціальний додаток, який відкриває низку можливостей для студентів і навчальних закладів. Ним зручно користуватися під час оплати проїзду в міському транспорті — легко відкрити у додатку Privat24 та показати кондуктору, просто та миттєво оплатити за навчання або гуртожиток або надіслати рахунок на оплату навчання/гуртожитку з реквізитами батькам чи іншим родичам, «керувати повідомленнями»: оголошеннями, опитуваннями, змінами до розкладу занять чи екзаменів. Крім того, не потрібно заповнювати поле «Серія та номер студентського» під час купівлі квитка на поїзд у додатку Privat24 та інші можливості.

«Впровадження цифрового студентського стане черговим кроком держави на шляху діджиталізації, — розповідає Раїса Килимниченко, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку. — Сучасне студентство не уявляє своє життя без смартфонів, ми ж просто запропонували їм додаткові зручності та можливості. Це наш спільний проєкт з навчальними закладами й ми готові до впровадження майже будь-яких їх пропозицій. Тобто функціонал електронного студентського буде наповнюватися, з огляду потреб закладу освіти і студентів».

Нагадаємо, що ПриватБанк та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю у сфері запровадження державних електронних сервісів.

Фото прес-служба ПриватБанку

0    253     13.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!