Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині оцифрують 280 тисяч пенсійних справ до 2024 року

На Кіровоградщині оцифрують 280 тисяч пенсійних справ до 2024 року

На Кіровоградщині Пенсійним фондом України розпочато масштабне оцифрування паперових пенсійних справ, повідомляють «Олександрійські новини».

Зокрема, в Кіровоградській області нещодавно створено та працює центр ретроконверсії, який має сформувати майже 280 тисяч оцифрованих електронних пенсійних справ до 2024 року, інформує офіційний сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Електронна пенсійна справа забезпечить доступ пенсіонера до матеріалів своєї пенсійної справи в будь-якому сервісному центрі чи на відділеному робочому місці незалежно від місця проживання, або через вебпортал Пенсійного фонду України. Крім цього, приміщення які сьогодні виділені для зберігання архівних пенсійних справ, будуть використовуватися для поліпшення умов обслуговування громадян.

Створення та впровадження системи обліку трудових відносин в електронній формі – одне із завдань Фонду на 2020 рік. Ведення на базі державного реєстру застрахованих осіб обліку трудових відносин дозволить використовувати зазначені відомості для підтвердження трудового стажу під час укладання трудового договору, призначення пенсії, отримання соціальних допомог, передбачених законодавством. Відповідний нормативний документ ГУ ПФУ в області має отримати ближчим часом.

Фото "Pixabay"

0    275     11.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!