Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії 5 грудня розпочався конкурс на міські автобусні маршрути

В Олександрії 5 грудня розпочався конкурс на міські автобусні маршрути

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, 5 грудня розпочався конкурс на міські автобусні маршрути, повідомляють «Олександрійські новини».

Конкурс був оголошений 30 жовтня з метою забезпечення сталих якісних пасажирських перевезень у місті, інформують у міській раді.

На конкурс внесено 9 об’єктів, які складаються з трьох маршрутів: двох прибуткових і одного менш прибуткового.

Документи приймалися до 19 листопада включно.

Основними умовами для участі в конкурсі були наявність автобусів відповідної пасажиромісткості (у більшості не менше 80 місць), пристосування автобусів для людей з обмеженими фізичними можливостями, наявність GPS-систем, резервного транспорту тощо.

Шість перевізників-претендентів подали 8 пакетів документів. Робочим органом (управлінням економіки), відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України №1081, 20 листопада були відкриті конверти з поданими пакетами документів для перевірки. Зокрема, це – копії ліцензій на надання послуг з пасажирських перевезень, відомості про транспортні засоби, анкета до заяви на участь у конкурсі, штатний розклад працівників, довідка з фіскальної служби з середньою заробітною платою і відрахуваннями та ін.

Були зроблені запити до податкової, пенсійного фонду, патрульної поліції, Укртрансбезпеки щодо відсутності/наявності порушень.

Члени конкурсної комісії заслухали відповідну інформацію. Секретар комісії відкрив конверти із заявами претендентів-перевізників та зачитав інформацію від контролюючих органів. Для більш детального вивчення поданих документів та огляду автобусів було прийнято рішення продовжити засідання наступного тижня.

Фото Сучасної Олександрії


0    433     05.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!